Beran (21.3. - 20.4.)

Býváte stále hodně aktivní, ale modrý úplněk podpoří vaši dlouho skrytou touhu být chvíli o samotě a neobjevovat se vůbec mezi lidmi. Zkuste trávit méně času na cestách a dobijte baterky, budete to pro nadcházející období potřebovat. Možná se cítíte vyhořelí, vaše práce už vám nepřináší nic dobrého. Přichází ten správný čas přesunout svou pozornost a své síly jinam.

Býk (21.4. - 21.5.)

Vaše tvrdohlavost by se mohla trochu otupit. Pocítíte konečně trochu pokory a začnete přemýšlet nad tím, zda některá vaše umíněná rozhodnutí někomu neublížila. Možná zjistíte, že ano. Je tedy ten nejvyšší čas to napravit a za své činy se omluvit. Čekají vás také spojení, ze kterých se vyklube dlouhodobá podpora a kamarádství.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Úplněk ve 31. srpna osvítí váš dům kariéry a popostrčí některé vaše naděje a přání ve vašem zaměstnání. Máte tak trochu sklon o všem spíš mluvit, než konat a právě tento den by vám měl dát sílu k akci. Sami jistě víte, co dělat, aby se vaše kariéra hnula kupředu. Neváhejte ani vteřinu.

Rak (22.6. - 22.7.)

Poslední dobou vás sužuje stres z každodenního života. Dopřejte si konečně trochu odpočinku. Přichází šťastný čas na cestování nebo udělejte něco neobvyklého. Něco, o čem jste dlouho snili a nikdy neměli odvahu to udělat. Uvidíte, jak se vám uleví.

Lev (23.7. - 22.8.)

Druhý srpnový úplněk na vás vrhá světlo povinnosti. Jaké, to už musíte vědět sami, důležité je uvědomit si, že se jim nesmíte vyhýbat. Možná musíte splatit dluh, možná stále donekonečna odsouváte důležitý úkol nebo setkání s někým, kdo je pro vás důležitý. Neotálejte a konejte.

Panna (23.8. - 22.9.)

Úplněk osvítí vaše romantické vztahy a partnerství. I když jste hodně logický a puntičkářský člověk, modrý Měsíc vás vyzve k tomu, abyste hodili všechnu logiku a dokonalost za hlavu a byli spontánní. Neomezujte své myšlení, pokud jde o lásku a oddejte se jí.

Váhy (23.9. - 23.10.)

30. srpen přesune vaši pozornost na vaše zvyky a rituály, díky kterým se cítíte dobře. Možná se v tomto ohledu zanedbáváte a neplníte je tak, jak byste chtěli. Zamyslete se nad tím, zda si dopřáváte dostatek času a pečujete o sebe.

Štír (24.10. - 22.11.)

Vášnivost, která se ve vás skrývá se plně projeví. Čekají vás hádky, nedorozumění, dohadování. Budete se vztekat a běsnit, ale dosáhnete svého. Jakmile bude vše nepříjemné vyřešeno, dopřejte si nějakou radost a odpočiňte si.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Tak rádi byste udělali nějakou změnu, ale dosud jste neměli odvahu. Zejména s místem, kde žijete, není něco dlouhodobě v pořádku. Měsíc vám dodá potřebnou energii, abyste mohli uskutečnit jakoukoli přeměnu, ať už se týká čehokoliv. Dejte se do toho.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Právě přichází ten pravý čas, abyste vyslovili své myšlenky, nápady a názory. Dlouho je nosíte v hlavě, ale teď je konstelace kolem vás ideální pro to, aby vás ostatní pochopili. Nechte svou představivost, aby vás vedla a věřte svému srdci.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Druhý srpnový úplněk si posvítí na vaše finance a zdroje, ze kterých žijete. Zvažte možnosti, zda vám váš současný majetek může nabídnout nějaké další finanční možnosti. Využijte toho, co máte, k vydělávání peněz a zaopatření sebe i své rodiny do budoucnosti. Zdroje se často skrývají přímo před vámi, jen jste je dosud neviděli.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Ryby se uzavřou se do sebe, zůstanou dva úplňkové dny sami a budou spřádat své sny a touhy. Ostatně Ryby snění milují. Zamyslete se nad svou přítomností. Popusťte uzdu své fantazii a ptejte se, kde je vaše budoucnost. Naplánujte si krásné okamžiky a nechte úplněk, ať je splní.

Související články

Zdroje: www.elitedaily.com, www.noovomoi.ca