Máte před sebou neotřelý návod, který vám ukáže, jak pomocí fénu a PET lahve vytvořit dokonalé vlny. Takové, které by vám záviděla i profesionální kadeřnice. Směle se vydejte s námi do světa, kde se zdánlivě obyčejné věci mění na magické nástroje krásy.

Kanál Insider Art vám ukáže, jak přesně láhev naříznout, abyste si vlasy dobře navlnili:

Zdroj: Youtube

1. Krok: Příprava materiálu

Vše začíná tím, že si umyjete vlasy a ty jemně vysušíte ručníkem, aby zůstaly vlhké. Zároveň si připravíte svůj nový kadeřnický nástroj – PET lahev. Odstraňte z ní víčko a etiketu. Vyřízněte díru na fén.

2. Krok: Kouzlo fénu a PET lahve

Nyní přichází ten pravý okamžik. Fénem nahřejte PET lahev. Stává se z ní váš vlastní kadeřnický nástroj, který zaručeně nemá žádná jiná kadeřnice.

3. Krok: Tvorba vln

S PET lahví v jedné ruce a fénem v druhé se pusťte do práce. Postupně, pramen po prameni, zahříváte vlasy. S každým pramenem cítíte, jak se vaše vlasy mění. Zvláště, když přijde na řadu finální fixace.

4. Krok: Fixace vln

Poslední krok je zároveň tím nejdůležitějším. Chladný vzduch z fénů zajistí, že se vlny zafixují a vydrží tak dlouho, jak jen budete chtít.

A hotovo! Vaše vlasy jsou plné nádherných vln, které jste si vytvořili za jedinou minutu s pomocí fénů a PET lahve. Tento trik je nejen rychlý a efektivní, ale také šetrný k vaší peněžence.

Nezapomeňte, krása je v detailu. A někdy se skrývá i v obyčejné PET lahvi.

Související články

Zdroj: ocko.tv