Chtěla byste vědět, zda patříte mezi ta znamení, která vynikají svou vnitřní krásou? Pak se podívejte na následující horoskop.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Ženy ve znamení Lva jsou velmi chytré, vtipné, zajímavé a pracovité. Mají obrovské charisma, které z nich vyzařuje na dálku a muže neuvěřitelně přitahuje. I když to nejsou královny krásy, mají u mužů větší úspěch než kdejaká modelka. Tyto ženy nemusí být vysloveně hvězdy večera, ale společnost mají rády.

Vždy mluví jen k tématům, ke kterým mají co říct, aby neříkaly nesmysly. Jejich muži je milují za vnitřní klid, který z nich vyzařuje, a oni se tak v jejich společnosti cítí spokojeně a klidně. Ženy ve Lvu mí vytvořit i útulný domov, kde se dobře žije a je pohodová atmosféra, což muži velmi oceňují.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Střelkyně jsou velmi okouzlující, i když nejsou žádné krásky. Většinou bývají korpulentnější, ale ženské tvary se mnoha mužům velmi líbí. Navíc mají tyto ženy smysl pro humor, takže se s nimi jejich protějšek nenudí, což je pro harmonické soužití také velmi důležité. Stejný pohled na svět obou partnerů je základ spokojeného vztahu.

Ženy ve znamení Střelce mají zlaté srdce. Vždy vás podrží a podají pomocnou ruku. Jsou velmi oblíbené v kolektivu a ostatní lidé je rádi poslouchají. Toto znamení má totiž vždy co říct a většinou jde o zajímavou informaci, kterou ostatní lidi obohatí. Tyto ženy působí neuvěřitelně klidně, což přenáší na ostatní i v nepříjemných situacích.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka vyzařují takovou vnitřní krásu, že na ně muži stojí fronty. Bývají sice vzhledově průměrné a někdy až tuctové, ale jejich charisma je předurčuje být vždy hvězdami v každé společnosti. Vyzařuje z nich krása, laskavost, slušnost, síla a empatie. Takže samé chvályhodné vlastnosti.

Toto znamení má největší vnitřní sílu ze všech a nemusí se vůbec snažit. Jde to prostě samo. Úsměv, charisma a dobrota, to je vnitřní charakter ženy v Býku. Je tedy dobré mít tuto ženu za manželku, partnerku, ale i za kamarádku. Nikdy vás totiž nenechá ve štychu a půjčí vám klidně i poslední úspory, abyste se měli dobře.

Související články