Která ženská znamení horoskopu bývají výjimečná?
Zdroj: Profimedia

Výjimečné ženy podle znamení zvěrokruhu: Tyto nejsou žádné tuctovky!

Rozhlédněte se a určitě ve svém blízkém okruhu přátel budete mít alespoň jednu výjimečnou ženu. Přičemž výjimečná může být čímkoli, svou energií, vůlí, pracovitostí, vzhledem či svými výkony. Ať už pro vás výjimečnost znamení cokoli, vliv na ni má horoskop. Seznamte se s výjimečnými ženami podle znamení zvěrokruhu.

Beran (21.3. - 20.4.)

Ženy ve znamení Berana rozhodně patří mezi výjimečné ženy, a to díky své ambicióznosti, síle i impulzivitě. Poslední zmiňovaná vlastnost je v jejich případě spíše pozitivní. Mají svou duši naplněnou ohněm a silou, nic je nezastaví. Zvládnou těžké chvíle, které jim život připraví a nevzdávají se. V davu je vždy poznáte, své sebevědomí vyzařují na dálku a rozhodně to nejsou žádné šedé myšky.

Rak (22.6. - 22.7.)

Možná vás překvapilo, že se Rak nachází v tomto žebříčku výjimečných žen. Ony však výjimečné jsou, a to svými ochranitelskými tendencemi. V obraně těch, na kterých jim záleží jsou až nelítostné a dokážou projevit obrovskou sílu. Jejich péče je nezastavitelná, přičemž vědí, jak zvládat své emoce zdravým způsobem.

žena, citlivá, ženy, objetí, smutek, pomoc Žena Rak má výjimečně silné ochranitelské vlastnosti. Zdroj: Profimedia

Štír (24.10. - 22.11.)

Ženy narozené ve znamení Štíra nesmí chybět, jsou to naprosto výjimečné osobnosti. Mají své skryté touhy, které moc před ostatními neprozrazují, v tichosti spřádají své plány a strategie, aby dosáhly svého. Díky své vášnivosti spojené s tvrdohlavostí svých cílů že na ve Štíru vždy dosáhne. 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozoroh je skutečně výjimečné znamení a ženy v něm zrozené obzvlášť. Do vínku jim byla dána sebedůvěra, nebojácnost a obrovská vůle. Nikdy a za žádných okolností se tyto ženy nevzdají. Neúnavně a trpělivě pracují na tom, co si přejí. Jsou praktické, nezabývají se malichernostmi a zbytečně vynaložená práce je děsí.

žena, krása, atraktivní Kozoroh je výjimečný svou vůlí. Zdroj: Profimedia

Lev (23.7. - 22.8.)

Ženy ve Lvu jsou výjimečné svou silou a velkým srdcem. Nastaví si ty nejvyššíí hranice a limity v jakékoli záležitosti. Lidé ženy ve Lvu milují pro jejich optimismus a slunečnou povahu. Bývají také horlivé, díky čemuž dosahují v práci těch nejlepších výsledků.

Zdroje: www.hindustantimes.comYourTango

Akční letáky