Beran (21.3. - 20.4.)

Ženy ve znamení Berana rozhodně patří mezi výjimečné ženy, a to díky své ambicióznosti, síle i impulzivitě. Poslední zmiňovaná vlastnost je v jejich případě spíše pozitivní. Mají svou duši naplněnou ohněm a silou, nic je nezastaví. Zvládnou těžké chvíle, které jim život připraví a nevzdávají se. V davu je vždy poznáte, své sebevědomí vyzařují na dálku a rozhodně to nejsou žádné šedé myšky.

Rak (22.6. - 22.7.)

Možná vás překvapilo, že se Rak nachází v tomto žebříčku výjimečných žen. Ony však výjimečné jsou, a to svými ochranitelskými tendencemi. V obraně těch, na kterých jim záleží jsou až nelítostné a dokážou projevit obrovskou sílu. Jejich péče je nezastavitelná, přičemž vědí, jak zvládat své emoce zdravým způsobem.

Štír (24.10. - 22.11.)

Ženy narozené ve znamení Štíra nesmí chybět, jsou to naprosto výjimečné osobnosti. Mají své skryté touhy, které moc před ostatními neprozrazují, v tichosti spřádají své plány a strategie, aby dosáhly svého. Díky své vášnivosti spojené s tvrdohlavostí svých cílů že na ve Štíru vždy dosáhne.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozoroh je skutečně výjimečné znamení a ženy v něm zrozené obzvlášť. Do vínku jim byla dána sebedůvěra, nebojácnost a obrovská vůle. Nikdy a za žádných okolností se tyto ženy nevzdají. Neúnavně a trpělivě pracují na tom, co si přejí. Jsou praktické, nezabývají se malichernostmi a zbytečně vynaložená práce je děsí.

Lev (23.7. - 22.8.)

Ženy ve Lvu jsou výjimečné svou silou a velkým srdcem. Nastaví si ty nejvyššíí hranice a limity v jakékoli záležitosti. Lidé ženy ve Lvu milují pro jejich optimismus a slunečnou povahu. Bývají také horlivé, díky čemuž dosahují v práci těch nejlepších výsledků.

Zdroje: www.hindustantimes.com, YourTango