Střelec (23.11. - 21.12.)

Lidé narození ve znamení Střelce jsou čtvrté nejvzácnější znamení zvěrokruhu. Jsou známé svou dobrodružnou povahou a touhou po svobodě. Zbožňují nové zážitky i prožitky, rádi poznávají nová místa a setkávají se s novými lidmi. Patří mezi nejoptimističtější znamení zvěrokruhu, ve společnosti jiných znamení je hned poznáte. Vždy věří ve světlo na konci tunelu a v dobré konce. Dokáží vás doslova nakazit svou radostí ze života.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Třetí nejvzácnější znamení je Vodnář. Tvrdí se, že je to prý jejich narozením v nejkratším měsíci v roce. Jiní zase podporují teorii, že v lednu a v únoru se rodí obecně nejméně dětí. Ať je to tak, či onak, Vodnáři jsou vzácné bytosti, které rozzáří každý prostor pozitivní energií. Patří mezi přátelské osoby a jsou také vzácní svým nezávislým duchem a inovativním přístupem k životu. Nesnáší být svázaní nějakými normami.

Beran (21.3. - 20.4.)

Odhodlaní, vzpurní a nezávislí Berani jsou druhé nejvzácnější znamení. Není zcela jasné proč, ovšem jedna z teorií říká, že jsou počati v létě, kdy se většina lidí spíš věnuje životu venku a nejrůznějším aktivitám. Možná ano, možná ne. Berani žijí život naplno a jejich energie často ostatní šokuje. Vychutnávají si okolní svět plnými doušky a patří mezi nejvášnivější ve zvěrokruhu.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Prosincové a lednové děti narozené ve znamení Kozoroha patří mezi nejvzácnější ve zvěrokruhu. Často se rodí kolem Vánoc, na Silvestra a v první dny nového roku. Co dělá tyto lidi tak výjimečnými? Možná jejich neskutečná odolnost, kdy se neustále posouvají kupředu, i když jim osud nepřeje.

Jsou to nezdolné horské kozy, které navzdory bolestivým sporům a všem klackům, které jim ostatní hází pod nohy, stoupají výš a výš. Pracanti a neúnavní dříči, kteří málokdy odhalí své slabé stránky a citlivá místa.

Související články

Zdroje: www.sosyncd.com, astrotalk.com