V jakém znamení zvěrokruhu se narodil váš partner? Pokud máte podezření, že je to zlý, sobecký a panovačný člověk, pak si ověřte, zda nepatří k následujícím znamením zvěrokruhu. Pokud ano, pak zvažte, zda od něj raději rychle nedat ruce pryč. V těchto znameních se totiž narodili ti největší tyrani a ďáblové historie.

Beran

20. 3. až 20. 4.

Největší pozor si rozhodně dávejte na muže ve znamení Berana. V tomto znamení se totiž narodila největší zrůda novodobých dějin, a sice Adolf Hitler (20. 4. 1889). Tento zrozenec v Beranu rozpoutal druhou světovou válku, nechal zabít milióny nevinných lidí a v neposlední řadě nenáviděl všechny menšiny. V tomto znamení se narodil také například kambodžský diktátor Pol Pot a další.

Pokud je tedy váš partner narozený ve znamení Berana a má klony vás kontrolovat, vyslýchat či se nad vás povyšovat, věřte, že bude hůř. Lidé narození v tomto znamení mívají totiž dispozice k tomu šikanovat ostatní, být na ně zlí, drsní a přinejmenším chladní. Berani si navíc myslí, že vždy mají pravdu a že jsou nejchytřejší na světě. Nesnažte se jim odporovat, se zlou byste se potázali.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Velký pozor si dávejte také na Střelce. V tomto znamení se totiž narodil i Hitlerův souputník Josif Stalin (18. prosince 1878). Údajně si byli tito dva muži povahově velmi podobní. I Stalin ve své době šikanoval a terorizoval obyvatelstvo a počet obětí, které nechal zabít, se dá jen těžko vyčíslit. V tomto znamení se však narodil také například čínský dikrátor Mao Ce-tung.

Patří-li tedy váš partner ke znamení Střelce, dávejte si pozor na jeho majetnické sklony. Po jeho boku si možná užijete neustálé kontroly, zákazy, příkazy a v neposlední řadě v některých případech hrozí i psychický teror, který se odrazí na vašem duševním zdraví. Bohužel nemá takový člověk problém použít ani fyzické násilí, dávejte si na něj tedy opravdu velký pozor.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Třetím znamením, na které je třeba si dávat pozor, je Vodnář. Klasickým příkladem zrůdného Vodnáře je například panamský generál a samozvaný diktátor Manuel Antonio Noriega (11. února 1934). Ten vládl ve své zemi brutálním způsobem. Docházelo k masovým vraždám, popravám politických vězňů a dalším brutálním zločinům na civilním obyvatelstvu.

Máte-li tedy po svém boku Vodnáře, připravte se ve vysoké pravděpodobnosti na galeje. Tento typ mužů bývá chladný, neprojevuje city a emoce, proto spíše nepočítejte s tím, že by vás pochválil, objal nebo vzal za ruku. Muž ve znamení Vodnáře je takový typ člověka, který vás bude mít tendence napomínat, rozkazovat vám a vy budete muset poslouchat jako hodinky. Když odmítnete nebo nesplníte jeho požadavky do puntíku, počítejte s drsným trestem.

Související články