Která ženská znamení jsou nejvíce žárlivá.
Zdroj: Profimedia

Ve kterých znameních se rodí nejvíce žárlivé ženy: Toto jsou příšerné stíhačky

Existují znamení zvěrokruhu, která jsou ve vztazích velmi tolerantní, ale jsou ženy, které se narodily ve znamení, která jsou velice majetnická. Které ženy jsou extrémně žárlivé?

Štír (24.10. - 22.11.)

Vášnivá, bezohledná, neodolatelně přitahovaná nejrůznějšími tajemstvími, taková je žena narozená ve znamení Štíra. Tyto ženy mají od přírody sklon k žárlivosti, jejich emoce jsou silné, chtějí prožívat život hodně intenzivně. Žena Štírka udělá vše pro to, aby získala muže, ke kterému se cítí přitahována. Jakmile ho získá, dokáže mu pak dělat pěkně žárlivé scény, během kterých létá po bytě i nádobí.

Býk (21.4. - 21.5.)

Ženy narozené ve znamení Býka jsou klidné a uvolněné, dokáží být velkorysé a praktické a ve většině případů i mírumilovné. Proč je teda zařazovat mezi nejžárlivějších znamení? Protože jejich temnou stránkou je majetnictví, a to jak k materiálním statkům, tak k lidem. Jakmile jsou popichovány a škádleny k žárlivosti, vztekají se, protože je ohrožena jejich stabilita. Velké emocionální projevy žárlivosti dokáží projevit, pokud k ní mají skutečně důvod. 

žena, šílená, hádka, muž Některé ženy dokáží být šílené žárlivostí. Zdroj: Profimedia

Rak (22.6. - 22.7.)

Rak je intuitivní a citlivé znamení zvěrokruhu. Velmi vázaný na rodinu, domov, každodenní život, miluje pocit bezpečí, chráněný prostředím, ve kterém žije, a proto potřebuje spíše stabilní vztahy poznamenané rovnováhou, než silné emoce. V tomto smyslu se velmi liší od Štíra, který klade vášeň do popředí. Ženy zrozené v Raku žárlí o samotě, trápí se uvnitř a nedávají svoje emoce moc najevo. 

Lev (23.7. - 22.8.)

Žena ve Lvu žárlí, protože musí neustále slyšet lichotky, komplimenty a neumí se smířit s tím, když jí partnerovu pozornost někdo nebo něco krade. Její ego je tak pyšné, že takové věci nemůže připustit. Ženy Lvice dokáží z žárlivosti svého muže sledovat, vkrádat se mu do mobilu i počítače a neváhají k pronásledování použít všechny možné nelegální prostředky.

Beran (21.3. - 20.4.)

Beran je nesmírně hrdé znamení zvěrokruhu. V lásce má tendenci skrývat své emoce a nejistotu, kvůli kterým se cítí příliš zranitelný. Právě Býkova nejistota vede ženy v tomto znamení zrozené k žárlivosti. Nedávají to však příliš najevo, jejich deprese a pocit z vlastní nedostatečnosti se žárlivostí ještě více prohlubují.


Zdroje: www.donnamoderna.comwww.prozeny.cz

Akční letáky