Rak (22.6. - 22.7.)

Ženy narozené ve znamení Raka nikdy neodmítnou pomoc člověku, který se ocitne v nouzi nebo v těžké životní situaci. Hluboce prožívají své emoce, jsou přirozeně empatické a poměrně citlivé. Dokážou se pro druhé obětovat a přitom vůbec nemyslí na sebe a na své pohodlí. Dokonce jsou schopny utratit značnou částku peněz, jen aby druhému pomohly. Patří mezi nejméně sobecká znamení zvěrokruhu, upřednostňují potřeby jiných před těmi svými. Je to dáno tím, že Rak neustále touží vytvořit pocit sounáležitosti a bezpečí pro své nejbližší a své přátele.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Když někdo volá o pomoc, ženy narozené ve znamení Vah jsou vždy nablízku. Zachrání všechny, kteří se ocitli v nesnázích, i kdyby samy měly kvůli tomu těžkosti. Nikdy nepřestanou pomáhat potřebným. Tyto ženy příliš nepřemýšlí, jak velkou oběť přinášejí, když pomáhají jiným. Často totiž zanedbávají samy sebe, své zájmy a potřeby. Bohužel mají špatný odhad na lidi kolem sebe, a tak je ostatní často využívají.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Možná se vám bude zdát divné, že se ženy ve znamení Kozoroha ocitají na tomto seznamu, ale nenechte se mýlit. Tyto na první pohled chladné a ambiciózní ženy jsou ve skutečnosti neuvěřitelně obětavé a rády pomáhají druhým. Bohužel však neumí říkat ne, a tak je lidé často využívají. Ženy v Kozorohu bývají hodně pracovně vytížené a jejich přílišná obětavost je nakonec obírá o jejich drahocenný čas, kterého nemají na rozdávání. Kozorožky jsou také nesmírně štědré a nemají problém své blízké i dlouhodobě finančně podporovat.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Neuvěřitelně intuitivní a empatické, takové jsou ženy narozené ve znamení Ryb. Okamžitě vám porozumí, ani toho nemusíte moc říct a svěřit se. Ryby všechno vycítí. Budou o druhé trpělivě pečovat, starat se, obětovat svůj čas a své pohodlí. Ostatní v nouzi jsou důležitější něž ony samy. Rády naslouchají, vydrží vás poslouchat celé hodiny a můžete se jim svěřit se vším, co vás trápí. Vyslechnou vás, poradí, podpoří a dodají sílu. Problém je v tom, že tu svou energii takto ztrácejí.

Související články


Zdroje: lovesigma.com, www.instanews.it