Lev (23.7. - 22.8.)

Ženy narozené ve znamení Lva rády přijímají lichotky, zbožňují být středem pozornosti. Toto ohnivé znamení je krásné uvnitř a ukazuje to i navenek. I když roky plynou, ony stále září svou ohnivou krásou. Je pravdou, že ženy ve Lvu o sebe pravidelně a rády pečují, věnují čas a prostředky na to, aby vypadaly skvěle. Zůstávají atraktivní a mladistvé i v pokročilém věku.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Věděli jste, že Vodnáři nejsou vlastně nikdy zcela spokojeni s tím, jak vypadají? A ženy obzvláště. Neustále se snaží na sobě něco vylepšovat. Často mění účesy a styl oblékání, vše musí být podle posledních trendů. Pečují o sebe i zdravou stravou, cvičením a sportováním. Co jim však nejvíce pomáhá zůstat svěží i ve stáří, je jejich pozitivní vnímání života a mladistvé myšlení. Tyto ženy se také rády obklopují mladými lidmi, kteří je ovlivňují.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Čím jsou ženy narozené v Blížencích starší, tím jsou v životě uvolněnější, což jim pomáhá i ve vzhledu. Naučí se zbavovat se stresu, protože pochopily, že ten je pro zdraví a mladistvý vzhled to nejhorší. Tyto ženy pochopily, jak je důležité se v dospělosti vrátit k dětské lehkomyslnosti, aby si prodloužily život.

Všechny tyto procesy jsou na ženách Blížencích viditelné ve stáří. Působí tak svěže a skvěle, že se jejich věku dá těžko uvěřit. Blíženci si v pokročilejším věku hledají i partnery, často najdou i lásku svého života, až když se zbaví otěží starostí a uvolní se. Právě zamilovanost ve stáří je omladí o desítky let.

Beran (21.3. - 20.4.)

Ženy narozené ve znamení Berana bývají v pokročilém věku neskutečně přitažlivé. Zbožňují dobrodružství, a navíc bývají nesmírně sebevědomé. Během let se sice trochu uklidní, ale jejich energie jim zůstává. Právě ta působí s přibývajícími léty na muže až magneticky. Jejich vnitřní krása se projeví navenek nejvíc právě ve druhé polovině života. Čím jsou starší, tím jsou také upřímnější.


Zdroje: www.proiezionidiborsa.it, citymagazine.si