Blíženci (22.5. - 21.6.)

Ženy v Blížencích ovlivňuje všestranný Merkur, díky kterému mají schopnost velmi rychle se spojit doslova s kýmkoli, a to prostřednictvím svého důvtipu a svých slov. Dokáží se brzy zorientovat v každém problému, patří mezi mistryně komunikace, chytře a hravě žertují. Jejich smích je nakažlivý, často koketují a je skutečně těžké jim odolat. Bývají hvězdami každého večírku, kde jsou obvykly obklopeny davem obdivovatelů.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lvicím vládne zářivé Slunce a v říši svádění stojí hodně vysoko. Mají v sobě magnetismus, který vzbuzuje pozornost, kdekoli se ocitnou. Ženy ve Lvu vynikají svým sebevědomím a královským šarmem, který jim dodává obrovskou sílu. Rády se vyhřívají ve světlech reflektorů a jsou si vědomy svých předností, takže je bravurně využívají k navázání komunikace a k zažehnutí jiskry. Jsou mistryně ve svádění.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Není velkým překvapením, že do tohoto žebříčku patří i ženy zrozené ve znamení Vah. Vládne jim totiž Venuše, planeta lásky, krásy a přitažlivosti. Byly obdařeny okouzlující aurou, vyzařují nesmírný půvab a nevšední eleganci. Usmívají se a promlouvají tak, že muže doslova hypnotizují. Bez váhání pletou své kouzelné sítě intrik, do kterých se muži snadno lapí.

Štír (24.10. - 22.11.)

Kdo dokáže svést pouhým pohledem? Žena narozená ve znamení Štíra. Byla obdařena tak svůdnou energií, která společně s její tajemnou duší přitahuje druhé tak, jako jsou můry přitahovány ke světlu. Muži z nich bývají paf, jejich intenzivní pohled jim vypálí hlubokou ránu do duše, a když promluví a zavlní se svými elegantními pohyby, jsou pánové zcela ztraceni. Štírky odhalují skryté touhy a probouzejí netušené vášně.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Rovněž Ryby patří mezi velké svůdnice, a to díky jejich éterické povaze a empatii. Dokáží nalákat muže na svou tajuplnost a zasněnou povahu. Ti pak nedají pokoj, dokud nepoznají, co se odehrává uvnitř jejich duše. Ne vždy toho dosáhnou, zato ženy Ryby svého dosáhnou vždycky. Dokáží utkat neprostupnou tapisérii touhy, intimity a souznění.

Související články

Zdroje: astrotalk.com, timesofindia.indiatimes.com