Vodnář (21.1. - 20.2.)

Ženy ve znamení Vodnáře stárnou pomalu, protože si hodně věcí vůbec nepřipouštějí. Celý život se starají o své tělo, mysl a peníze. Přibývající roky mohou přinést sem tam nějakou vrásku, to ale ženu ve Vodnáři nemůže rozhodit. Neberou se zase tak vážně, a to jim prospívá, je to vidět i navenek. Vědí, že smích dělá divy, také rády cestují a díky tomu zůstanou mladé. Vždy upřednostňují vnitřní krásu před vnějším vzhledem.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Ryby jdou s proudem, nechají se nést. Proto tyto ženy v mládí vyzkouší všechno, když pak začnou stárnout, cítí se opotřebovaně. Nebyly by to ale Ryby, kdyby si s tím neuměly poradit. V pozdějších letech vynakládají hodně úsilí, aby je stárnutí nezaskočilo. Jsou zdravě aktivní, rády zkouší nové věci, aby si zachovaly bystrou mysl. A mají také hodně přátel, díky nim jsou tyto ženy šťastnější a žijí déle. Ženy v Rybách v pokročilejším věku milují objevování nových míst i situací, nechávají se hýčkat, obklopují se stejně naladěnými lidmi. Mají sílu žít dlouhý život.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Celý svůj produktivní život se ženy narozené ve Střelci potýkají se svou ohnivou povahou, která je vede od jednoho dobrodružství k druhému. Později trochu zvolní tempo, ale jsou spokojené, protože si v mládí užily všeho dosytosti. Najednou se dokážou zastavit, ale udržují si bystrou mysl, cvičí a dobře se stravují. Neváhají se pustit do nového koníčku, rády se potkávají s novými lidmi. Zamilovávají se i v pozdějším věku, láska s nimi dělá divy.

Beran (21.3. - 20.4.)

Ženy narozené ve znamení Berana jakoby vůbec nestárly. Mohou za to dobré geny a také jejich vrozená disciplína. Neustávají v pravidelném cvičení, dostatečné hydrataci a výživě a přitom zůstávají skromné. Rády tráví čas s lidmi, věnují se nejrůznějším charitativním projektům. Pokud zůstanou samy po úmrtí manžela, neváhají pozvat do svého života dalšího muže, protože nevěří v život bez lásky. Důležitá je pro ně harmonie a duševní bystrost, kterou si udržují až do velmi pozdního věku.

Zdroje: PINKVILLA, YourTango