Býk (21.4. - 21.5.)

Ženy narozené ve znamení Býka mají obrovské srdce. Do vztahů s muži dávají absolutně všechno, včetně své duše. Bývají zcela upřímné a jejich city jsou velmi ušlechtilé. Jenže je neustále unavuje pouze dávat, touží od mužů na oplátku také něco dostat. Bohužel se jim to nedaří a neustále potkávají muže, kteří je pouze využívají.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Na rozdíl od žen Býka, jsou ženy narozené ve znamení Blíženců mnohem více opatrné. Jsou to silné a chladné ženy, které dávají najevo své city jen těm, kterým skutečně důvěřují. Jsou velmi společenští a komunikativní a často se zaplétají do vztahů s muži, kteří se chtějí jen pobavit. Velmi často bývají ženatí.

Štír (24.10. - 22.11.)

Mnoho žen zrozených ve Štíru prožívá své vztahy v extrémním zmatku. Tyto ženy většinou nemají nějaké klidné průměrné vztahy, provází je vášeň. Bývají podezřívavé a často právem. Většinou si vybírají špatné muže. Naštěstí vztah ukončí dříve, než skončí špatně. Bohužel tyto ženy zůstávají často velmi dlouho samy, na muže mají skutečný pech.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Ženy narozené ve znamení Kozoroha jsou chladné, tvrdé a soustředěné hlavně na svou práci. Když už se potkají s nějakým mužem, absolutně ztratí svůj šestý smysl a nasadí si růžové brýle. Většinou si vyberou špatně, bohužel však v těchto toxických vztazích setrvávají příliš dlouho a dlouho se z nich pak léčí. S každým novým mužem se pokouší napravit chyby z minulosti, ale moc se jim to nedaří.

Zdroje: virali.video, www.yourtango.com