Rak (22.6. - 22.7.)

Lidé narození ve znamení Raka patří mezi nejintuitivnější znamení zvěrokruhu. Jsou známí svou hlubokou emocionální citlivostí a empatií. Dokáží vycítit emoce a potřeby lidí ve své blízkosti. Rakova vládnoucí planeta je Měsíc, který je právě spojen s emocemi, instinkty a podvědomím. Tyto lidi silně ovlivňuje příliv a tok měsíční energie, což zvyšuje jejich intuitivní schopnosti. Často dokážou předvídat změny dříve, než nastanou. Mají talent číst mezi řádky. Často dokážou vnímat i to, co není napsáno nebo nebylo řečeno.

Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři mívají intenzivní povahu a mocnou intuici, patří díky tomu k velmi záhadným a zajímavým znamením zvěrokruhu. Vynikají hlubokým porozuměním skrytým aspektům života a mají schopnost vidět tzv. pod povrch. Díky silně vyvinuté vnímavosti umí zachytit jemné podněty a energii. Za svou intuitivní povahu vděčí vládnoucí planetě Plutu. Propůjčuje Štírům schopnost vnořit se do hlubin psychiky ostatních a odhalit jejich největší touhy a motivace.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Zrozenci ve Střelci jsou známí svou vnímavostí. Jejich vládnoucí planeta Jupiter jim propůjčuje moudrost. Vnímají okolní svět s nesmírnou hloubkou a jasností. Mají talent vycítit skryté pravdy, jsou také poměrně zvědaví. Tito lidé mají důvěru ve své vnitřní pocity. Kdykoli se mají rozhodnout, spoléhají se na svůj vnitřní hlas. Jejich intuice je jako ochranný štít, varuje je před blížícím se nebezpečím.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Lidé narození ve znamení Ryb vynikají hlubokým citovým porozuměním. Mají jedinečnou schopnost napojit se na vesmírné proudy. To z nich dělá mistry intuice a empatie. Bývají zasnění, ale mají zvláštní schopnosti vnímat nevyjádřené emoce a energie, které je obklopují. Jejich intuice slouží jako kompas, který je spolehlivě vede všemi životními situacemi. Tito lidé bývají léčiteli, přitahuje je kariéra v profesích, jako je poradenství či terapie.


Zdroje: astrotalk.com, www.sosyncd.com