Možná se vám jako malým holčičkám posmívali, protože jste nebyly příliš pohledné, ale postupem času se začalo blýskat na lepší časy a nyní vypadáte dokonale. Patří vaše znamení mezi ta, ve kterých se rodí ženy rozkvétající spolu s přibývajícím věkem?

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženy ve znamení Raka byly taková ošklivá kačátka, malá a hubená, kterým se všichni posmívali. Neměly mnoho kamarádek a o kluky se příliš nezajímaly. V pubertě byly poďobané a diskotéky pro ně byly cizí slovo. Kolem dvacítky se ale vše začalo lámat a z vás se stala docela kočka. Třicátiny přináší první vrásky, ale nebojte, i ty vám budou slušet.

Stačí jen, abyste nechala čas plynout a sama uvidíte, že s věkem nebudete chřadnout, ale naopak zrát jako víno. Vrásky vám budou slušet a první šediny také. Váš módní vkus se vytříbí a spolu s přibývajícími lety pochopíte, jak zdůrazňovat své přednosti a schovávat nedokonalosti. Ženy ve znamení Raka se tak nemusí stárnutí děsit, ale mohou se na něj těšit.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Ženy ve znamení Štíra nikdy nebyly žádné droběny a jako dětem se jim vrstevníci smáli za nějaké to kilo navíc. V pubertě se oblékaly spíše jako strašáci do zelí, ale postupem času se naučily svá kila nosit a nyní patří k nádherným ženám, po kterých se otáčí každý muž. Plné tvary, pevné tělo a velké vnady k ženám ve znamení Štíra patří a dělají je sexy.

Ženy v tomto znamení se snažily vždy splynout s davem a nebýt příliš vidět. Styděly se totiž za sebe a svou postavu. V pozdějším věku si muži však začali především všímat hlubokého pohledu v očích, který ženy ve znamení Štíra mají. Jejich obličej patří k těm nejpohlednějším ve znamení zvěrokruhu a čím jsou starší, tím jsou půvabnější.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Ryby jsou něžné, krásné a éterické bytosti, které působily v dětství a dospívání jako podivíni. S dospělostí ale jejich něžnost a éteričnost působí svůdně. Muži na těchto ženách milují jejich křehkost, o kterou mají touhu pečovat. Čím jsou ženy ve znamení Ryb starší, tím umí životem lépe proplouvat.

Ryby jsou nekonfliktní, milé a příjemné, tudíž trávit čas v jejich společnosti můžete považovat za příjemně strávený. Ve středním věku patří ženy ve znamení Ryb mezi sexy a šmrncovní dámy, na které se stojí fronty. Rybu si získáte především smyslem pro humor. Velmi rády se totiž smějí a nikdy nezkazí žádnou legraci.

Související články