Ryby (21.2. - 20.3.)

Zrozenci v Rybách jsou obecně citlivější než ostatní znamení zvěrokruhu. Můžete očekávat, že jejich emoce během pití alkoholu budou značně bouřlivé. Opijí se poměrně rychle a musí být pod kontrolou nebo provedou nějakou šílenou věc. Všechny Ryby jakéhokoli věku potřebují při pití dohled nějaké zodpovědné osoby. Od takového člověka se očekává, že zastaví Ryby třeba ve skoku z okna, protože díky alkoholu získaly pocit, že mohou létat.

Rak (22.6. - 22.7.)

Pokud plánujete večer s Rakem, připravte se na dlouhou noc se spoustou alkoholu. Raci jsou ho schopni vypít obrovské množství, vyzvracet se a pokračovat dál. Často jsou nezastavitelní. Rakova pijácká noc však druhý den končí smutkem. Během kocoviny se dostane do příšerných depresí a černých nálad.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Pokud jde o alkohol, zemská znamení jsou mnohem odolnější než ta vodní. I přesto Kozoroh patří do tohoto seznamu. Tito lidé jsou sice nesmírně zodpovědní, ale vzhledem k jejich obrovskému pracovnímu vytížení sahají po alkoholu jako po rychlém ventilu nahromaděného stresu. Jsou schopni se velice rychle opít, aby si vyčistili hlavu. Naštěstí se to nestává moc často, většinou na konci pracovního týdne. Během všedních dnů však také popíjejí, skleničku či dvě si dopřejí každý den, když se vrátí domů po úmorném dni v práci.

Beran (21.3. - 20.4.)

Ohnivé znamení Berana nepotřebuje alkohol, aby se cítilo ještě energičtější, ale pití se jim líbí a rozhodně se mu nevyhýbají. Problém je ten, že Berani snesou opravdu hodně. Jsou schopni fungovat s takovým množstvím alkoholu v krvi, které by zabilo i slona. Když pijí, jsou vzpurní a cyničtí, získávají ještě větší sílu a držet s nimi krok není právě dobrý nápad.


Zdroje: instaastro.com, mylandrover.ru