Beran a Štír

Lidé narození ve znamení Berana milují dobrodružství. Jsou první ve zvěrokruhu a chtějí být i první ve všem, co dělají. Vždy hledají tu nejlepší věc, vyhledávají ty nejzajímavější výlety. Taky dokáží být pěkně tvrdohlaví, musí být po jejich a nepřistoupí na žádný kompromis. Na cestách se projevuje jejich panovačnost a impulzivita. Nesnášejí plány a itineráře.

Pro metodického Štíra, který si rád dělá plány a drží se jich, by byla dovolená s Beranem hodně obtížná. Oběma sice vládne vášnivý a agresivní Mars, ale to jim ve shodě nepomůže. Drobná cestovatelská neshoda se může rychle změnit v obrovský výbuch.

Býk a Střelec

Zrozenci v Býku jsou známí svou láskou k luxusu a extravaganci. Je více než zřejmé, že dovolená s Býkem bude plná drahého jídla v drahých restauracích, nákupy a lázeňská péče. Navíc si dávají ve všem na čas a dodržování nějakého časového plánu je nezajímá.

Střelec nesnese, když ho někdo zdržuje a zpomaluje. Je to dobrodruh a cestovatel batůžkář, luxusní hotely jsou mu cizí, dává přednost skromnému ubytování, rád stanuje i spí pod širákem. Střelec bude pravděpodobně chtít dělat věci, které Býka znervózňují a naopak, že Střelcova bezstarostnost Býkovi poleze na nervy.

Blíženci a Rak

Blíženci jsou společenští a vtipní, takže cestování s nimi je velký zážitek. Na cestách většinou získávají nové přátele. Vůbec však neodpočívají a jejich dovolená je značně společensky vyčerpávající. Raci dávají přednost dovoleným, kde si mohou odpočinout a dopřát si chvíli o samotě.

Pokud Rak nakonec přece jen odjede na cesty s Blížencem, bude potřebovat další dovolenou, aby si dobil energii. Blíženci se na dovolené zase budou cítit omezováni Rakem a jejich neustálou potřebou odpočinout si. Prostě vyčerpávající pro oba dva.

Rak a Vodnář

Raci tolik milují pohodlí! Vždy tak budou cestovat tam, kde mají veškerý možný servis, ideálně all-inclusive. Dávají přednost dovoleným s pohodlím a lenošením. Nečekejte od nich žádnou aktivní dovolenou se spoustou pohybu. Toto náladové vodní znamení také potřebuje hodně času o samotě, aby dobilo energii, a tak může být často mrzuté.

Tohle všechno může být pro Vodnáře pohroma. Nezajímají je pětihvězdičkové hotely nebo michelinské hvězdy. Raději se vydají nevyšlapanými cestami do míst, o kterých průvodci nehovoří, aby našli jedinečné zážitky. K tomu nikdy Raka nepřesvědčí.


Zdroje: www.yahoo.com, bestlifeonline.com