Beran (21.3. - 20.4.)

S odpočinkem Berana vůbec neobtěžujte. Od prvního dne svého narození soutěží o prvenství na tomto světě. Nemá čas sedět a relaxovat. Musí být neustále ve střehu, jinak neuspěje. Lidé narození ve znamení Berana jsou také pověstní tím, že musí stále vykonávat nějakou činnost a také jakýkoli odpočinek u ostatních je přivádí k šílenství. Bohužel je jednoho dne dostihne obrovská únava, a pokud se nenaučí alespoň občas odpočívat, koledují si ve vyšším věku o vážné zdravotní potíže.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Všechno v životě Blíženců je rychlé a nejrychlejší jsou jejich ústa. Jsou neustále někde mezi lidmi, kde mluví se všemi a baví se. Tito lidé jsou tak upovídaní, že vyhledávají různá společenská setkání, kde by mohli doslova ukojit tuto svou potřebu. Mluvit, mluvit a mluvit, to je naplňuje. Bohužel si neuvědomují, že jejich častá únava pramení právě z toho, že si nedokáží odepřít žádnou akci.

Panna (23.8. - 22.9.)

Lidé narození ve znamení Panny se nikdy pořádně neuvolní, jejich mysl neustále pracuje. Analyzuje všechno a všechny, je to znamení, které toho v noci moc nenaspí. Přemýšlí a přemítá, co bylo možné udělat lépe a dokonale. Tito lidé se soustředí na detaily a jejich preciznost je často pěkně vyčerpává. Mnohdy bývají tak unavení, že několik dnů třeba nevylezou z postele.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelec je taková jedna velká, zářící koule plná energie. Z těchto lidí energie přímo vyzařuje, ale bývají rovněž hodně netrpěliví. Společně s vášní pro dobrodružství se pravidelně dostávají do okamžiků totální vyčerpanosti. Někdy jim ta energie prostě dojde a musí si náležitě odpočinout. Relaxovat však příliš nedokáží. Jakmile se jim trochu uleví, už myslí na další dobrodružství.

Zdroje: www.yourtango.com, www.wattpad.com