Cítíte se často unavení a bez energie. Možná se obklopujete se energetickými upíry, kteří z vás vysávají energii. Přečtěte si následující horoskop, v němž se dozvíte, ve kterých znameních se nejčastěji rodí energetičtí upíři.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Střelci si to vůbec neuvědomují, ale mají tendenci neustále mluvit jen o sobě a svých problémech, což ostatní postupem času unavuje. Není se čemu divit, Střelci totiž nejenže nezajímavě mluví, ale neustále od vás chtějí nějaké rady a rozumy. V neposlední řadě se dost často litují, což může být také poněkud otravné.

Střelci často vysávají energii ze všech, s kým přijdou do kontaktu. Jsou sebestřední a chtějí mít všechny jen pro sebe. Bohužel to ostatní lidi vyčerpává a ti se Střelci po čase začnou instinktivně vyhýbat. Střelec tak často nakonec zůstane se svou negativní energií a sebelítostí sám. Po jeho boku vydrží jen velmi silná osoba, která si svou životní energii dokáže chránit.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Mezi Býky také bývají klasičtí energetičtí upíři. Těšíte se na ně, ale po schůzce s nimi máte špatnou náladu a jste naprosto vyšťavení. Také máte pocit nafouklé hlavy, která vám třeští a pulzuje. Život ve společnosti takového Býka je naprosto nezvladatelný a málokdo ho vydrží a proti negativní energii se obrní.

Býci mívají tendence stále jen mluvit o svých problémech a vás neposlouchají, ani nevnímají. Skáčou vám do řeči a vlastně jim stačí, když je posloucháte. Jsou negativní, nemají empatii a v neposlední řadě jsou pesimističtí. Tito lidé bývají také často závislí na alkoholu nebo antidepresivech.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny vás o pozitivní energii obírají neúmyslně, často jsou to dokonce vaši blízcí. Myslí si, že se vám svěřují se svými problémy, ale přitom je na vás valí a vy se pod jejich tíhou dusíte. Po rozhovoru s Pannou si připadáte, jako byste skládali valník uhlí. I ten sebelepší den vám svou negativitou zkazí.

Z energetických upírů ve znamení Panny můžete dokonce cítit úzkost nebo bolesti hlavy či žaludku. Kontakt s nimi je pro vás nebezpečný, proto se jim raději vyhýbejte, anebo jim alespoň nastavte hranice a nikdy nedovolte, aby je překročili. Opět by se chtěli přiživit na vaší energii.

Související články