Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Vzhledem k tomu, že Kozorozi jsou rozhodní, silní a odvážní, jsou profesionálové v tom, jak zůstat klidní a trpěliví během stresových situací. Lidé s tímto znamením zvěrokruhu nejprve uvažují o výhodách a nevýhodách každé situace a teprve potom udělají krok. Díky svému uvolněnému přístupu a významným zkušenostem udrží lidé v Kozorohu i nervy drásající situaci pod kontrolou. Dokážou se v minutě vypnout a je jim všechno, co se kolem děje, jedno. Je to jejich obrana proti citovému trápení, která nesnesou.

Panna (23.8. - 22.9.)

Známé jako praktické, analytické duše zvěrokruhu, Panny jsou perfekcionisté a vycvičili svou mysl, aby v každé situaci viděla to nejlepší. Nebudou váhat udělat těžký krok a nezastaví se před ničím, i když je událost hodně ponurá. Namísto hyperaktivity se bude Panna snažit uklidnit situaci svými racionálními rozhodnutími. Dokáže se úplně emocionálně odpoutat a stane se z ní flegmatik. Jen tak zvládne náročné situace v životě.

Související články

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy jsou v zodiakálním kruhu zdatnými vyvažovači. Hlubokou analýzou všech aspektů problému se snaží taktně, klidně a bez vyjadřování svých citů zvládnout každou situaci. Udržením rovnováhy se snaží snížit napětí, čímž se vypořádávají s obtížnostmi.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnáři získávají své znalosti ze zkušeností ze skutečného života. Udržují svou mysl aktivní a přesně vědí, kdy ji takzvaně vypnout a nezabývat se zbytečnostmi. Místo stresu a tlaku si spíše vyvinou uvolněný postoj a zmírní problém. Chladně a pragmaticky přistupují ke všem vážným situacím, dokáží fungovat s absolutní emocionální prázdnotou.

Zdroje:www.yourtango.com, www.elitedaily.com