Býk (21.4. - 21.5.)

Ženy narozené ve znamení Býka jsou známy svou pohodlnou povahou a individuálním životem. Mají totiž hluboce zakořeněné, že žádná láska nevydrží, a tak představa, že podlehnou lásce, o kterou mohou přijít, je dohání do úzkostných stavů. Ve chvíli, kdy tyto ženy lásce propadnou, žijí v neustálém strachu, že jim bude dříve či později ublíženo.

Štír (24.10. - 22.11.)

Není žádným překvapením, že ženy narozené ve Štíru se ocitly na tomto seznamu. Velmi podobně jako ženy v Býku prožívají možné nezdary v lásce předem. Než aby se trápily, tak to raději nic. Ženy Štírky si při své povaze nemohou zlomené srdce dovolit. I když si v hloubi duše lásku přejí, navenek zůstávají nepřístupné a sžírají se pocitem prázdnoty. Zůstávají tak často samy.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Ženy ve Střelci si střeží své srdce jako oko v hlavě. Mají kolem sebe spoustu přátel a zájmů a romantika jim není příliš vlastní. Jsou přesvědčeny, že způsob pojetí lásky nikde se nevázat, je pro ně nejlepší. Mají totiž neuvěřitelný strach pustit do svého nitra druhou osobu a stát se, byť i jen na chvíli, ohrozitelnými.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

I ženy v Kozorohu patří do této kategorie. Navenek působí odtažitě, až by se dalo říct bezcitně. Ale opak je pravdou. Srdce těchto žen umí zahořet láskou, jako jedno z mála znamení zvěrokruhu. Ženy narozené v tomto znamení ale nechtějí dát za žádnou cenu průchod své zranitelnosti, a tak často volí v životě jedinou jistotu - život v osamění.

Jak se pozná les, kde zaručeně rostou houby? „Stoprocentní jistotu nemáte nikdy,“ říká v novém podcastu iReceptář do ucha Markéta Vlčková. Pusťte si ho ZDE:

Zdroje: collective.world, bestlifeonline.com