Lev (23.7. - 22.8.)

Lvi se budou doslova topit ve štěstí. Na co sáhnou, to se jim vydaří, včetně lásky. Osamocení Lvi potkají osudového partnera, ti zadaní budou najednou zahlcení přívalem nebývalých citů. Ptáte se, jak láska souvisí s financemi? Právě láska a probuzení těchto citů bude klíčem k získání peněz. Lvům totiž najednou půjde všechno od ruky, bude se jim dařit a láskyplné vibrace přitáhnout do jejich životů i bohatství.

Panna (23.8. - 22.9.)

Tento rok mají Panny vše pod kontrolou, jsou opatrné a postupují strategicky ve všem, co dělají. Zvýší se jejich sebevědomí a budou ještě schopnější než doposud. Vyřeší se jejich dlouhodobé problémy, přijde neskutečná úleva a nával energie, která jim pomůže vydělat pěkné peníze. Jen si to svou přehnaným perfekcionismem nesmí zkazit.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pro lidi ve znamení Vah bude druhá polovina tohoto roku velmi dynamická a plná příležitostí. Nesmí promeškat žádnou příležitost k získání většího finančního obnosu. Čeká je pak obrovský úspěch a tučné bankovní konto. Astrologové tvrdí, že pro Váhy to budou ty nejlepší měsíce v posledních pěti letech. Váhy by tak měly zvážit i případné investice, třeba do nemovitého majetku.

Štír (24.10. - 22.11.)

Konečně se dočkali i Štíři. Tento rok je pro ně skvělý, ve druhé polovině se to ještě zlepší. Najednou se jim splní dávné sny a přání a bude to hodně rychlé. Nesmí tak zaváhat ani minutu a okamžitě využít toho, co život nabízí. Dostanou se konečně do příjemného finančního stavu a čeká je také úspěch a ocenění. Mohou si díky tomu koupit, to, o čem dlouho snili. Štíři totiž vědí, že to je investice do budoucnosti, která jim může vydělat další tučné částky.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Lidé narození ve znamení Ryb jsou na tom letos poměrně dobře, pár měsíců před koncem roku se to ještě zlepší. Omezují své snění a dostávají se více do reálného života. Nic jim nestojí v cestě a jdou si přímo za svými sny. Díky tomu se jim podaří získat větší finanční částku. Tu by však neměli bezhlavě utratit, ale investovat do něčeho smysluplného. Hvězdy je však podpoří v každé situaci a pomohou se rozhodnout správně.

Související články

Zdroje: citymagazine.si, www.12horoscopesigns.com