Ne každá žena potřebuje mít vedle sebe muže, aby ji vedl a ochraňoval. Existují taková znamení, která jsou soběstačná a naprosto nezávislá. Některým ženám muži dokonce vadí a pomoc od nich by ani nepřijaly. Pojďte se s námi podívat, která tři znamení umí prožít spokojený život bez chlapa.

Rak

Žena ve znamení Raka sice s mužem žít umí, ale musí být hodný, milý a ideálně ho musí bavit ženské věci. Měl by být jemný a zženštilý. Péče o zevnějšek je u něj nutností. Pokud to nebude narcis, bude Rakyně raději sama. Umí se totiž o sebe dokonale postarat. Má vše založeno na vzhledu. Nevadí jí tedy utratit každý měsíc tisíce za kvalitní kosmetiku, využít služeb plastických chirurgů a trávit hodiny hledáním nejnovějších módních trendů.

Ženy narozené v Raku se baví jen o kosmetice, módě, špercích a nákupech. Milují luxus a drahá auta. Umí si ale na vše vydělat samy, proto žádného muže ke svému životu nepotřebujou. Proto, pokud jejich partner nebude vypadat jako Brad Pitt a nebude mít na kontě alespoň šestimístnou částku, bude žena Rak raději sama. Rozhodně se totiž nemusí bát, že by o ni nebyl zájem. Může mít na každém prstě deset nápadníků.

Býk

Žena ve znamení Býka je velmi schopná, pracovitá a šikovná. Umí zastat všechny funkce jako chlap. Opraví střechu, vymění žárovku i přivrtá poličku, takže ho v životě nepotřebuje. Navíc ženu Býka muži příliš nepřitahují.

Když už má žena ve znamení Býka chlapa, je to kvůli založení rodiny. Jde jí totiž o to mít děti. Když je pak má, většinou partnera opustí, a když se s tím její okolí smíří, začne často žít se ženou. V tomto svazku pak zastává roli muže, právě pro své technické znalosti a manuální dovednosti. U žen mají ženy - Býk větší jistotu, že budou milovány tak, jak si zaslouží, a také, že nebudou opuštěny. Spousta mužů se totiž jejich manuálních zručností bojí a raději je vymění za roztomilou blondýnku, která jen mrká svýma modrýma očima a nic nedělá.

Váhy

Žena ve znamení Vah má ráda mužskou přítomnost, a hlavně, když ji muž chválí a dává dárky. Když s tím skončí, je u konce i jejich láska. Byla totiž založena pouze na materiálních věcech. U Vah tedy žádný chudák nemá šanci. Když se najde někdo, kdo bude Váze usnadňovat život, bude šťastná, ale nemyslete si, Váhy umí bez problémů přežít i samy. Jen jsou líné.

Když Váha nemá chlapa, okamžitě se promění ve schopnou a samostatně fungující jednotku, která se umí postarat o sebe i své blízké. Když má chlapa, tak v podstatě využívá situace, že nemusí nic dělat. Když se však Váha zamiluje, což bývá zpravidla maximálně jednou za život, miluje věrnou a nehynoucí láskou.