Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy dokážou už v tu chvíli, kdy člověk vchází do dveří, vycítit náladu, se kterou osoba přichází. Umí vycítit předem, co se stane, poslouchají a důvěřují svému šestému smyslu. Svůj intuitivní hlas nenechají ovlivnit logikou. Ovšem, jen pro krátkodobé situace. Jakmile jde o dlouhodobé záležitosti, stávají se Váhy typickými váhavými jedinci hodni svému znamení zvěrokruhu.

Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři se jen tak neleknou budoucnosti. Věří svému vnitřnímu hlasu a spoléhají na svou silně vyvinutou intuici. Moc nezkoumají, nedoptávají se, poslouchají své vnitřní já, které umí zvážit rychle pro a proti a je zpravidla neomylné. Okolí to o Štírech ví a neváhají k nim přijít pro radu, ať už do soukromého nebo pracovního života.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozoroh je obvykle spojován s vlastnostmi jako jsou pragmatičnost, ambice a pečlivost, ale někteří jedinci narození ve znamení Kozoroha projevují i výraznou intuici. Tito "intuitivní Kozorohové" jsou lidé, kteří se naučili naslouchat svému vnitřnímu hlasu a projevují prozíravost, která může být překvapující.

Kombinace pragmatismu a intuice umožňuje Kozorohům dosahovat úspěchů v oblastech, kde se očekává strategické myšlení a rozhodnost. Využívají svou intuici k tomu, aby se vyhnuli potenciálním rizikům a dosáhli svých cílů s vědomím, že někdy je třeba naslouchat i tomu, co není na první pohled zřejmé.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Ryby mají silně vyvinutý šestý smysl a na své vnitřní já jsou velmi dobře napojené. Dokáží najít správnou cestu, aniž by se dopředu zatěžovaly plány, umí zachytit všechny detaily všeho, co se kolem nich děje.

Rybí intuice je spojena s jejich přirozeným instinktem. Mají důvěru v sebe sama a ve svou schopnost proaktivně řešit všechny životní výzvy, protože věří, že jsou schopné vždy najít řešení pro každý problém, který se na ně nebo jejich okolí valí.

Související články

Zdroj: donnamoderna.com