Beran: Vůdce

Lidé narození ve znamení Berana byli s největší pravděpodobností vůdci, třeba i veliteli armády. Mají vůdčí schopnosti, odhodlání, jsou stateční a vynikají silnou vůlí. Nenechají se snadno odradit a dosáhnou svého cíle, i když mu ostatní kladou silné překážky.

Býk: Umělec

V minulém životě byli lidé zrozeni v Býku zcela jistě umělci. Je to dáno jejich velkým množstvím energie, vůle a kreativity. Dokáží kolem sebe vytvořit neuvěřitelně krásné věci a díla. Cení si pohodlí, umění, elegance a luxusu. Jistě vytvářeli díla, která uváděla v úžas a inspirovala ostatní.

Blíženci: Slavná osobnost

Není překvapením, že Blíženci patřili v dávné minulosti mezi celebrity. Ve zvěrokruhu nenajdete společenštější znamení. Jejich magnetická osobnost spolu s kreativitnou, energičností a inteligencí přitahuje ostatní lidi. Byli tedy jistě zbožňovaní a velmi populární.

Rak: Učitel

Lidé narození ve znamení Raka jsou známí tím, že rádi a nezištně pomáhají druhým. Jsou bystří, mají obrovskou trpělivost a pečující povahu. Zcela jistě byli v minulém životě učiteli, zřejmě i učiteli malých dětí. Mají v sobě laskavost, která dělá svět lepším místem a děti se v jejich blízkosti cítí bezpečně.

Lev: Spisovatel

Lvi mají hlavu plnou kreativních nápadů a skvělé schopnosti vyjadřovat své emoce. To všechno, včetně jejich sebevědomého postoje k životu, je v minulém životě inspirovalo k psaní knih a příběhů.

Panna: Vědec

Vzhledem k jejich schopnosti analyzovat a kriticky myslet je vysoce pravděpodobné, že Panny byly kdysi vědci. Jejich myšlenky a nápady jistě vedly k převratným inovacím. Byli jste vynikajícím vědcem, který zlepšoval životy ostatních.

Váhy: Soudce

Není žádným překvapením, že lidé zrození ve Vahách se svou silnou touhou uvést svět do rovnováhy a nastolit spravedlnost, seděli v minulém životě u soudu, a to jako nejvyšší soudci. Obětují se pro mír, vynikají silnou láskou k lidem, vždy se snaží dělat správné věci a rozhodovat spravedlivě.

Štír: Zločinec

Manipulace, tajnůstkářství a diplomacie, takoví jsou Štíři. Mohou se zdát klidní, ale když je někdo vyprovokuje, probudí se v nich nebezpečná a nemilosrdná část jejich povahy. Proto se v minulém životě možná dali na zločineckou dráhu. Často necítí žádné výčitky, když se zaměřují na své cíle.

Střelec: Bojovník

V minulosti byl svět plný válek, chudoby i otroctví. Střelci v té době byli válečníci, kteří neustále bojovali za svou svobodu. Ta je pro ně v životě nejdůležitější. Vždy bojovali proti útlaku a jejich touha po dobrodružství inspirovala ostatní.

Kozoroh: Šéf

Lidé narození ve znamení Kozoroha mají neuvěřitelnou pracovní morálku, které se nevyrovnají jiná znamení zvěrokruhu. Jsou zaměření na práci, dosahování cílů, budování obchodních spojení, uzavírání obchodů. Z těchto důvodů zcela jistě kdysi šéfovali nějaké společnosti. Je to role, která odpovídá jejich přirozenému talentu a touze uspět za všech okolností.

Vodnář: Psychiatr

Laskavé srdce, humanitární cítění a touha pomáhat druhým, to patří ke smyslu života lidí, kteří se narodili ve znamení Vodnáře. Jsou schopni vidět u lidí problémy, které ostatní přehlížejí. Určitě působili jako psychiatři, dokázali přesně diagnostikovat a léčit své pacienty.

Ryby: Filozof

Jejich neustálá touha po vědění, přemýšlivost a schopnost porozumění vedly kdysi dávno Ryby zcela jistě k profesi filosofa. Ryby usilovaly o objevy, které by prospěly lidem. Zrozenci v Rybách měli jako filosof zcela jedinečný pohled na svět, proto je lidé uznávali jako vynikající myslitele.


Zdroje: collective.world, timesofindia.indiatimes.com