Která znamení zvěrokruhu jsou schopna největšího soucitu?
Zdroj: Profimedia

Znamení, která jsou nejvíce schopna soucitu: Tyto ženy jsou andělé z nebe

Někteří lidé dokáží pomáhat druhým více než ostatní. Existují však ženy, které vždy rády nejen pomohu, ale nabídnou rameno, abyste se na něm mohli vyplakat. Která ženská znamení zvěrokruhu patří mezi ty nejúžasnější?

Rak (22.6. - 22.7.)

Není divu, že Raci, kterým vládne Měsíc a jsou velmi silně v kontaktu se svými vlastními emocemi, jsou nejsoucitnějším znamením zvěrokruhu. Tyto ženy bývají laskavé a něžné, jsou citlivé a mají velké srdce. Vždy vám nabídnou podporu. Dokážou skutečně vstřebat a cítit bolest druhých, jejich hluboká touha pečovat jim pomáhá jednat soucitně, aby zmírnili něčí utrpení.

soucit, ženy, smutek Raci mají velké soucitné srdce. Zdroj: Profimedia

Vodnář  (21.1. - 20.2.)

Vodnář je další vzdušné znamení s obrovskými empatickými sklony. Tyto ženy rády dělají charitativní práci a nikdy neřeknou ne někomu v nouzi. Mají obrovskou trpělivost vyslechnout od druhých jejich trápení a také nabídnout pomoc a řešení. 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy jsou o rovnováze a daří se jim dělat radost druhým a zvednout náladu. Často dokážou velmi rychle vidět všechny strany situace. Dává jim to jedinečnou perspektivu a schopnost být soucitní s druhými. Toto vzdušné znamení bude skutečně poslouchat, co chcete říct, a nebude mít problém vám věnovat spoustu svého času. 

Panna (23.8. - 22.9.)

I když se Panny mohou občas zdát rezervované, jsou také ve zvěrokruhu známé jako léčitelé nebo pomocníci. Jsou vždy připraveny nabídnout vedení a podporu. Milují, když se cítí potřební, a jejich schopnost vidět, co je špatně a jak věci zlepšit, se může promítnout do charitativních činů užitečného soucitu, laskavosti a služeb ostatním. 


Zdroje: www.msn.comwww.bonobology.com

Akční letáky