Beran – Ryby

Vášnivé a ohnivé znamení Berana se s klidnými a meditativními Rybami prostě nikde neprotne. Jsou od sebe tak vzdáleni, že nemají vůbec nic společného. I když se prý protiklady přitahují, tak díky jejich protichůdným temperamentům a myšlenkám to v žádném případě neplatí.

Býk – Lev

Skromný a domácky založený Býk se dostává do konfliktu s ohnivým a okázalým Lvem. Lidem ve Lvu se ve vztahu daří dobře, pouze pokud se naplňují jejich vysoké potřeby. S Býkem to právě často skřípe, protože nesdílí Lva potřeby, zejména peněz a luxusu. I jeho neustálou potřebu po pozornosti nemůže vystát.

Blíženci – Štír

Společenský a rozevlátý Blíženec si v žádném případě nerozumí se Štírem, i když se vzájemně přitahují. Štír však není ochoten akceptovat Blížencovo chování, který často bere vztahy na lehkou váhu a miluje poletování z jedné životní situace na druhou. Štír není tak proměnlivý a touží po hlubokém a kvalitním vztahu.

Kozoroh - Lev

V astrologii často platí, že zemská znamení nevycházejí dobře se znameními ohnivými. Typickým příkladem je Kozoroh se Lvem. Sluncem zalitý Lev je pro Kozoroha až příliš ohnivý a dobrodružný. Pro Lva je Kozoroh zase až moc vážný, ambiciózní a vlastně ho považují za nudného.

Štír – Váhy

Nejvíce nepochopené znamení zvěrokruhu? To jsou Štíři, protože ne každý jim přijde na chuť. Jakmile se však ocitnete v jejich kruhu důvěry, máte vyhráno. Jejich aura je velmi tajemná, oni sami však chtějí každého poznat až do morku kostí. Vzdušné znamení Vah je pro Štíry až příliš lehkovážné. Jejich emoce se prostě vůbec neslučují.

Související články

Zdroje: www.lifestyleasia.com, timesofindia.indiatimes.com