Která znamení zvěrokruhu by nikdy neměla nosit zlaté šperky?
Zdroj: Shutterstock

Tato znamení by nikdy neměla nosit zlaté šperky, ubližují jim. Jste to vy?

Podle astrologie je nošení zlata považováno za velmi příznivé. I když má mnoho výhod, existují také určité nevýhody. Záleží na tom, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili. Nošení zlata pro vás tak může být přínosem, nebo naopak si můžete přithánout do života negativní energii. Jak je na tom právě vaše znamení?

Narodili jste se ve znamení Býka, Blíženců, Štíra a Vodnáře? Rady zkušených astrologů zní: nenoste zlato, žádné zlaté šperky, prostě nic vyrobeného z tohoto kovu. Může vám to ublížit. Všichni narození ve znamení Vah a Kozoroha sice mohou nosit nějaké zlaté šperky, ale jen drobné ozdoby a po jednom kousku. I jim hrozí negativní energie ze zlata. 

Ztráta v práci

I další rady astrologů jsou neméně zajímavé. Pokud třeba podnikáte nebo pracujete v oblasti železa nebo uhlí, měli byste se vyhnout nošení zlata. Tyto obchody souvisí s planetou Saturn a nemají dobrý vztah s Jupiterem. V tomto případě můžete utrpět ztrátu v podnikání či v práci. Pokud je pozice Jupitera ve vašem horoskopu špatná, pak byste se měli úplně vyvarovat nošení věcí souvisejících se zlatem. Patříte také mezi ty, kteří se snadno rozzlobí a nemají trpělivost? I vy odložte zlaté ozdoby, protože přenáší teplo, což vás může ještě více rozžhavit.

ruka, prsteny, náramek, šperky Váhy a Kozorozi by měli s množstvím zlatých šperků šetřit. Zdroj: Profimedia

Vy můžete

Zcela jistě vás určitě zajímá, která znamení zvěrokruhu by naopak zlato nosit měla. 

Beran (21.3. - 20.4.)

Nošení zlatého prstenu je pro lidi narozené v Beranu přínosem. Zbaví se všech dluhů a otevřou se jim nové zdroje příjmů. A nejen to, nošením tohoto kovu získají úspěch v každé práci a mezi jejich rodinnými příslušníky vzroste náklonnost.

Lev (23.7. - 22.8.)

Zlato může probudit štěstí v životě lidí ve znamení Lva. Protože pánem tohoto zvěrokruhu je Slunce, které udržuje přátelské vztahy s mistrem zlata. Proto musí toto znamení zvěrokruhu nosit zlatý prsten.

Panna (23.8. - 22.9.)

Jupiter je pánem pátého a sedmého domu, díky čemuž bude nošení zlatých předmětů pro Panny příznivé. To vám pomůže zbavit se všech problémů, které přicházejí do vašeho života.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Pánem znamení Střelce a karakou zlata je také planeta Jupiter. V takové situaci bude pro lidi tohoto znamení příznivé nosit zlaté ozdoby. S tím získáte úspěch v každé práci a přitáhnete si do života i peníze.

žena, prsten, ruka, prst, zlato Záleží i na jakém prstu zlato nosíte. Zdroj: Profimedia

Na jakém prstu nosit zlatý prsten?

I na to znají hvězdy odpověď. Podle astrologie by se zlatý prsten neměl nosit na levé ruce, hvězdy říkají, že takové nošení pak má nepříznivé vlivy na naše životy. Pokud nosíte zlatý prsten s drahokamem topaz, můžete jej nosit na ukazováčku. Nošení zlatého prstenu na ukazováčku také zvyšuje koncentraci, na prsteníčku zase přináší štěstí a na malíčku pomáhá pomáhá zbavit se nachlazení nebo onemocnění dýchacích cest.

Zdroje: www.indiatvnews.comtime.news

Akční letáky