Býk (21.4. - 21.5.)

Býci jsou přirozeně zvědaví, jenže v případě žen tchyní se tahle vlastnost přetaví na něco strašně nesnesitelného. Nedají vám pokoj, splétají kolem vás neviditelnou síť, ze které se jen tak nedostanete. Bývají všetečné, zahltí vás milionem otázek, jen, aby se dozvěděly všechno. Jsou v tom z povahy svého znamení značně tvrdohlavé, takže se připravte na to, že se nenechají jen tak odbýt. Vaše trpělivost dostane s takovou tchyní pořádně zabrat.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Není divu, že ženy v Blížencích patří do tohoto žebříčku. Tyto ženy, čím jsou starší, tím jsou ukecanější. Neustále se pídí po zajímavých informacích o komkoli a čemkoli. Neváhají zdrbnout svého zetě, snachu, sousedku, známou nebo prodavačku v obchodě. A když právě není nikdo, kdo by je zajímal, jsou schopné vytáhnout žhavé drby i z osoby, kterou znají jen pár hodin. Informace jsou pro ně jako potrava, bez které se nedokážou obejít. Někdy spíš jako droga. Tchyně Blíženec je tak poměrně nesnesitelná.

Rak (22.6. - 22.7.)

Spíš než honba za informacemi jsou pro ženy narozené ve znamení Raka důležitější věci. Rozumějte, tyhle ženské neskutečně rády šmejdí. Milují návštěvy, cestování na místa, kde ještě nebyly, kritizování vašeho bytu či domova. Nezdráhají se vlézt vám do šatníku nebo zkontrolovat, zda máte pořádek v zásuvkách v kuchyni. Pokud jim hned zpočátku nepřibouchnete dveře před nosem, budete ji mít doma a nedá vám pokoj. Ženy Raci jsou v pokročilém věku fakt příšerné.

Panna (23.8. - 22.9.)

Z těchto tchyní zešedivíte raz dva, a to především ze stresu, do kterého vás uvrhnou. Není divu, tyhle analytické a soudné Panny nejsou vůbec zábavné. Jen se šťourají v detailech a upozorňují na chyby, které jste udělali a děláte. Mají puntičkářské sklony a jsou schopné vám prohledat celý byt či dům, zda nenajdou nějakou drobnost, na kterou vás upozorní. Rády mají věci a lidi pod kontrolou, takže dohlíží na každý váš krok a upozorňuje na případné nedostatky.

Související články


Zdroj: www.yourtango.com, www.instanews.it