Beran (21.3. - 20.4.)

Muži ve znamení Berana jsou proslulí svou ohnivou povahou. Celou dobu jsou klidní a pak z ničeho nic vzplanou a jsou k nezastavení. Mohou mít i dobré úmysly, ale mají poměrně drsné chování. Je to dáno jejich ambicemi a soutěživou povahou.

Mnohdy bývají Býci agresivní i v práci na své kolegy. Chtějí být ve všem první a ve všem nejlepší, jakmile je někdo ohrozí, chovají se útočně. Když se jim pak v zaměstnání nedaří, vybíjejí si svou frustraci doma. Jakmile dojde k nějaké neshodě, bývají hodně výbušní.

Býk (21.4. - 21.5.)

Překvapuje vás, že se Býci ocitají na tomto seznamu? Ano, tito muži jsou obvykle pohodoví a trpěliví, ale nenechte se zmást. I Býci mohou být pěkně agresivní. Je to důsledek jejich tvrdohlavé nátury, jakmile si něco zamanou, neuhnou ze svého rozhodnutí ani o centimetr.

Když se je budete snažit přesvědčit o opaku, pocítíte na vlastní kůži jejich útočnou povahu. Ne vždy jsou schopni kontrolovat své emoce, ovládá je impulzivita. Býkovu agresivitu by neměl nikdo podceňovat.

Lev (23.7. - 22.8.)

Ohnivé znamení ovládané Sluncem, to je Lev, který vždy všem říká, co si myslí. Nikdy se ho neptejte na názor, pokud nechcete slyšet jejich často krutou a někdy čistě subjektivní pravdu. Muži ve Lvu bývají vášniví, pohání je jejich touhy a jejich emoce jsou natolik silné, že mají sklony k náhlým výbuchům vzteku a také k nepromyšleným reakcím.

Jejich agrese také pochází z jejich hrdosti, jsou schopni své názory obhajovat do roztrhání těla. Z boje jen tak neustupují, jsou schopni všeho, aby dokázali správnost svého názoru. 

Štír (24.10. - 22.11.)

Intenzivní povaha mužů narozených ve znamení Štíra se často projevuje i jako agresivita. Zejména pokud se cítí ohroženi, dokáží se zuřivě bránit a bojovat za spravedlnost. Bývají také hodně žárliví, a často podezřívají své manželky zcela bezdůvodně.

Štíři jsou schopni předvést skutečně hodně zuřivé žárlivé scény. Se Štíry není radno si zahrávat, pokud s nimi nehrajete čistou hru, raději se jim kliďte z cesty. 

Související články

Zdroje: www.sosyncd.com, metropolitangirls.com