Dýka (21.3. - 20.4.)

Lidé narození ve znamení Dýky vynikají pevnou vůlí a sílou charakteru. Bývají to vůdci nebo výkonní sportovci. Dokážou se rychle a důrazně rozhodnout ve chvíli potřeby a můžete se na ně ve všem spolehnout.

Hřebík (21.4. - 21.5.)

Lidé narození ve znamení Hřebíku patří mezi neúnavné a poctivé pracanty. Nemotivuje je nic víc, než když vidí úspěchy své práce. Jsou to lidé milující, vášniví a překypují energií.

Palcát (22.5. - 21.6.)

Palcát je v arabském horoskopu známý tím, že má svobodnou duši. Tito lidé jsou spontánní, svobodomyslní a rádi se baví. Dokáží skvěle vyjednávat, patří mezi ty nejlepší obchodníky.

Nůž (22.6. - 22.7.)

Arabský horoskop nože říká, že tito lidé mají v sobě něžné mateřské city. Dokáží se napojit na srdce druhého člověka a vycítit, co ho trápí. Dokonce předvídá potíže, které mohou nastat a poskytnou vždy útočiště všem, kteří ho potřebují.

Šavle (23.7. - 22.8.)

Toto znamení bývá velmi talentované, ušlechtilé a kreativní. Občas se však projeví i jeho egocentrické rysy. Mají však obrovské kouzlo, kterým k sobě přitahují své obdivovatele.

Mačeta (23.8. - 22.9.)

Přesnost a dokonalost. Dva důležité aspekty v životě lidí ve znamení Mačety. Neustále touží po zdokonalování a prohlubují si své znalosti. Bývají na sebe i na okolí velmi přísní.

Řetěz (23.9. - 23.10.)

Tito lidé bývají vysoce inteligentní, mívají i hodně přátel a velmi rádi se seznamují s novými a novými lidmi. Touží se zalíbit všem a nemají rádi konflikty. Pokud dojde k problému, snaží se je vyřešit tak, aby byly obě strany spokojeny.

Gumia (24.10. - 22.11.)

Gumia je typ arabského nože. Tito lidé mají extrémně vyvinutý instinkt přežití, dokáží vycítit nebezpečí. Na druhou stranu je přitahuje riziko a adrenalin. Jejich inteligence je vždy pomůže nasměrovat do bezpečí.

Luk (23.11. - 21.12.)

Luk je známý tím, že rád objevuje nové a neobjevené cesty. Jeho silná osobnost ostatní lidi často fascinuje. Bývají to atraktivní a fascinující osoby.

Kopí (22.12. - 20.1.)

Vážné a charakterní osoby jsou všechny ty, kterým vládne Kopí. Bývají to profesionálové ve všem, co dělají. Od narození si nesou hluboký pocit zodpovědnosti. Neriskují a sázejí na jistotu.

Prak (21.1. - 20.2.)

Lidé se znamením Praku patří mezi celoživotní hledače pravdy a ideálů. Jsou nesmírně nápadití, zajímají se neustále o novinky, zlepšováky, moderní věci, které zlepšují lidem život.

Sekera (21.2. - 20.3.)

Zrozenci tohoto znamení se ve všech snaží vidět zejména ty dobré stránky. Když pak narazí na někoho, kdo není právě vytříbený charakter, nesou to velmi těžce. Bývají extrémně citliví.

Související články

Zdroje: www.svetzeny.cz, kaleela.com