Beran (21.3. - 20.4.) – Ohnivě červená aura

Berani, vaše aura je sytě červená, odráží váš nezkrotný elán a nekonečnou energii. Tato barva je symbolem vášně a odvahy, kterou Berani nosí jako plamen ve svém nitru. Máte-li pocit, že si váš životní oheň žádá palivo, zamyslete se, co vám vaše červená aura snaží naznačit. Je čas vzplanout.

Býk (21.4. - 21.5.) – Smaragdově zelená aura

Býci, vy jste jako smaragdové pole. Vaše aura je ztělesněním plodnosti a růstu, symbolizuje vaše hmatatelné ambice a neotřesitelný smysl pro bezpečí. Když se cítíte vyčerpaní, obraťte svůj pohled k přírodě a nechte se nabít zelenou barvou vaší aury.

Blíženci (22.5. - 21.6.) – Jasnožlutá aura

Blíženci, vaše dvojí já má také dvojí odlesk – jasnožlutý, který připomíná svěžest jarního rána. Tento svit vaší aury vás obklopuje jako symbol intelektu, komunikace a neustálé proměny. Tato barva je jako sluneční paprsek, který vždy najde cestu skrze mraky. Když se cítíte rozptýlení, nechte žlutou harmonizovat vaši duši.

Rak (22.6. - 22.7.) – Hluboká modrá aura

Raci, vaše emocionální hloubky jsou obklopeny aurou tak modrou jako nejtemnější oceán. Modrá je vaším pevným bodem, odrazem citlivosti a empatie. Když se cítíte zranitelní, hluboká modrá vaší aury vám poskytne útulný azyl.

Lev (23.7. - 22.8.) – Zářivě zlatá aura

Lvi, vaše královské já září zlatem tak čistým, že by mohlo být z látky slunečních paprsků. Tato barva je symbolem vaší štědrosti a přirozené schopnosti vést. Když cítíte, že vaše světlo pohasíná, nezapomeňte, že každý Lev je svítáním pro druhé.

Panna (23.8. - 22.9.) – Hnědá a šedá aura

Panny, vaše aura je jako půda po dešti – směs hnědých a šedých odstínů, které ukazují vaši pokoru a praktičnost. Tyto barvy symbolizují vaši pevnou vůli a analytickou přesnost. Když se cítíte ztraceni ve světě chaosu, vaše aura vás jemně přivádí zpět k realitě.

Váhy (23.9. - 23.10.) – Světle růžová aura

Váhy, vaše vyváženost se odráží v něžné růžové barvě vaší aury. Růžová je odrazem vašeho hledání harmonie a umění navazovat vztahy. Když se cítíte vykolejeni, růžová barva vás nasměruje zpět k rovnováze.

Štír (24.10. - 22.11.) – Temně rudá aura

Štíři, temně rudá vaší aury je jako vášeň skrytá v nejhlubších vrstvách vašeho bytí. Tento odstín mluví o vaší intenzitě a schopnosti transformace. Když se ocitnete v zajetí své vlastní ochranné zdi, kterou si mile rádi stavíte, tmavě rudá vám ji pomůže rozbít.

Střelec (23.11. - 21.12.) – Purpurová aura

Střelci, purpurová vaší aury je jako tajemný elixír, který byl vytvořen z vaší nekonečné touhy po svobodě a dobrodružství. Tato barva je symbolem duchovní moudrosti a optimismu. Když se cítíte omezeni, nechte purpurovou připomenout vám, že obzory jsou nekonečné.

Kozoroh (22.12. - 20.1.) – Tmavě zelená aura

Kozorozi, vaše aura je jako starý les – tmavě zelená, symbolizující vaši vytrvalost a odhodlání. Tato barva mluví o vaší schopnosti ustát nejtěžší bouře. Když se ocitnete ve stínu pochybností, tmavě zelená vaší aury vás provede zpět na cestu.

Vodnář (21.1. - 20.2.) – Elektrická modrá aura

Vodnáři, vaše aura je jako záblesk blesku – elektrická modrá, která pulsuje vaší nezávislostí a inovativností. Tato barva je ztělesněním vašeho avantgardního ducha. Když se cítíte uvězněni v konformitě, elektrická modrá vaší aury vás povzbudí k odvaze být jedineční.

Ryby (21.2. - 20.3.) – Mořská zelená aura

Ryby, vaše aura je jako klidný oceán – mořská zelená, která se rozlévá svou intuicí a uměleckým cítěním. Tato barva je jako hladina vody, která odráží nekonečné možnosti vaší fantazie. Když se cítíte ztraceni ve vlastních snech, nechte mořskou zelenou vaší aury ukázat cestu ven.

Když příště pocítíte, že vám chybí barva ve vašem životě, zavřete oči a představte si světlo vaší aury. Její barvy mohou být klíčem k pochopení hlubších vrstev vaší osobnosti a k odhalení skrytého potenciálu vaší duše. A pamatujte, že i když jsme si všechny tyto barvy dnes přiblížili, auru si můžete užívat ve všech jejích odstínech. Protože nakonec, každý z nás je unikátním obrazem, který se neustále mění pod působením zvěrokruhu a vlastního života.

Související články

Zdroj: elitedaily.com