Beran (21.3. - 20.4.)

Berani jsou od přírody velice netrpěliví, neustálé čekání na něco nebo někoho je přivádí k šílenství. Hvězdy jim do vínku nadělily temperament, a tak nesnáší, když je klidníte a mírníte.

Býk (21.4. - 21.5.)

Muži narozeni ve znamení Býka jsou tvrdohlaví a jdou si vždy za svým. Pokud se dostanete do hádky, očekávejte, že vás nemilosrdně naberou na své rohy. Proto se vyhněte přímým konfrontacím a své názory si nechte raději pro sebe.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Je všeobecně známo, že Blíženci jsou znamení komplikované a někdy se může zdát rozpolcené. Milují upřímnost, nemají rádi, když se s nimi nejedná na rovinu. Proto jim v upřímnosti vždy vyjděte vstříc.

Rak (22.6. - 22.7.)

Citliví Raci dávají přednost romantice, ve vztahu je pro ně důležitá vášeň. Nesnášejí proto uzavřené ženy s chladným srdcem. Pokud nejste přeborník v projevování emocí, Rak nebude vaše šťastné partnerské znamení.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lev je klasický narcis, potřebuje cítit, že je respektován až uctíván. Musí být vždy středem pozornosti, hvězdou společnosti a rád se vyhřívá na výsluní. Proto nemá rád v lásce nikoho, kdo mu krade světlo reflektorů.

Panna (23.8. - 22.9.)

Muži narození ve znamení Panny se narodili jako perfekcionisté. Lpí na detailech a dokonalosti, a to především na té své. Žádný muž Panna si nepřeje být zahanbován či ztrapňován, ať už v soukromí či dokonce ve společnosti.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy jsou harmonické a vyrovnané. Naštvat je, je velmi obtížné, ale pokud se s nimi dostanete do přímého konfliktu a vyprovokujete je, se zlou se potážete. Proto muži ve znamení Vah nemají rádi ženy, které se rády hádají.

Štír (24.10. - 22.11.)

Pro Štíry je klíčová upřímnost, je to znamení energické, vášnivé a jejich vztahy jsou založeny na důvěře. Kromě toho je pro ně důležitá intimita. Vytáčí je tedy chladné a nedostupné ženy a tajnůstkářky.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Přírodní duše prahnoucí po dobrodružství, to jsou Střelci. Pokud si je chcete držet na uzdě a dusit jejich touhy, absolutně vám zešílí. Věnujte prostor jejich kreativitě a fantazii.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozorozi jsou ambiciózní, cílevědomá stvoření. Mají rádi úspěch a peníze. Pokud se snažíte vmísit mezi Kozoroha a finance, či jeho práci, budete litovat. Také nesnáší, když mu radíte, co má dělat, bude přesvědčený, že tím podceňujete jeho intelekt.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Muži ve znamení Vodnáře jsou odjakživa samostatné jednotky, milují svůj osobní prostor. Pokud jste žena, která spoléhá skoro ve všem na svého partnera a neumí nic udělat sama, Vodnář není ideální volba.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Snílci, kteří jsou celý život hlavou v oblacích. Ryby jsou velmi emočně založené a citlivé. Pokud je váš partner narozen v tomto znamení, neupozaďujte jeho problémy a naslouchejte mu. Jestli nejste přeborník v empatii a nechcete své Rybě dělat terapeuta, rychle vám uplave.

Související články

Zdroje: www.svetzeny.cz, donna.fanpage.it