Beran (21.3. - 20.4.)

Pokud jste žena narozená ve znamení Berana, váš ideální muž je jako běžec na dlouhé trati. Atletický, s pevnou vůlí a silnou osobností, která dokáže držet krok s vaší bouřlivou energií. Ženy v Beranu potřebují muže, který je nezávislý, ale zároveň dokáže být součástí týmu. Muže, který je ochoten vyhrávat, ale také umí prohrát s grácií.

Býk (21.4. - 21.5.)

Pro ženy v Býku nemusí být muž bohatý, ale musí umět zajistit pohodlí a bezpečí. Tyto ženy ocení muže s dobrou pracovní etikou a pevnými hodnotami, které respektují jejich potřebu stability. Takže pokud jste žena v Býku, hledejte muže, kteří umějí ocenit kvalitu života a dokážou ji poskytnout také vám.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci milují intelektuální hry a živé debaty. Ideální muž pro ženy v Blížencích je jako šachista. Má strategický um, je společenský a dokáže přizpůsobit svou hru podle toho, jak se vyvíjí partie. Ať už v náladách nebo zájmech, dokáže se přizpůsobit rychle měnícímu se kontextu.

Rak (22.6. - 22.7.)

Pokud jste Račice, vaše srdce vyžaduje emocionální podporu. Potřebujete muže, který je jako pevná kotva v bouři. Pracovitého, ochranářského a ochotného se s vámi dělit o své pocity. Ženy v Raku potřebují někoho, kdo jim umožní cítit se bezpečně a milovaně.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lvice touží po pozornosti a lásce. Ideální muž pro Lvici je jako herec na jevišti, který se nebojí zářit v plné své kráse. Musí být milující, pozorný a ochotný ukázat se ve svém nejlepším světle.

Panna (23.8. - 22.9.)

Pokud jste Panna, potřebujete muže, který je jako hodinář. Zodpovědný, spořádaný, pečlivý a věnující se detailům. Musí umět ocenit vaši snahu a udržovat v životě pořádek.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy vyznávají harmonii a vyhýbají se konfliktům. Ideální muž pro Váhy je jako diplomat. Musí být klidný, harmonický a ochotný uzavírat kompromisy.

Štír (24.10. - 22.11.)

Štírky, tajemné, milující, intenzivní. Vaším pane Božským je vášnivý, tajemný muž, ochotný prozkoumat svoje i vaše emoce opravdu do hloubky. Musí umět pracovat s vaší intenzitou a oddaností.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelkyně milují dobrodružství a jsou to největší optimistky zvěrokruhu. Ideální muž pro tyto ženy je jako průzkumník, schopný sdílet jejich nadšení pro objevování nových obzorů. Váš smysl pro humor musí klapnout na první dobrou.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Ženy v Kozorohu, vy potřebujete muže, kteří jsou jako architekti. Ambiciózní, připravení plánovat a budovat udržitelnou budoucnost. Vaše láska k práci je známá věc, proto potřebujete ve svém životě pracanta, který miluje svou práci stejně jako vy.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnářky, slavné inovátorky zvěrokruhu. Ideální muž pro Vodnářky je jako vynálezce, originalita a nezávislost jsou klíčové. Individuality těchto dvou pohlaví se musí potkat, například ve sdílení společných snů a zájmů.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Nejcitlivější znamení celého zvěrokruhu jsou Ryby. Tyto ženy potřebují muže, který je jako básník. Schopný podporovat je v jejich snech a starat se o jejich city. Svoje city se nebude bát sdílet.

Související články

Zdroj: actualno.com