Lev (23.7. - 22.8.)

Lev je znamení, které je spojeno s hrdostí, sebejistotou a vitalitou. Co může být krásnějšího než žena, která je hrdá na svou cestu, své zkušenosti a užívá života plnými doušky? Ženy Lvice jsou silné osobnosti a přitahují pozornost lidí kolem sebe svou energií a grácií. Jejich schopnost stát se středem pozornosti může přispět k jejich přitažlivosti, mnoho z nich se rádo obléká stylově a sleduje módu, což jen podtrhuje jejich půvab.

Panna (23.8. - 22.9.)

Panny dotáhly perfekcionismus do nebeských výšin. Tyto ženy mají přirozený půvab, jejich zaměření na detaily se projevuje nejen v péči o vzhled, v zájmu o stravování, ale samozřejmě také v pečlivém výběru oblečení. Ženy ve znamení Panny jsou elegantní a vkusné ve svém vystupování a způsobu oblékání.

Na první pohled se může zdát, že odpovědnost a spolehlivost jsou poněkud nudné vlastnosti. Ale nenechte se zmást, tato vlastnost může být velmi atraktivní, protože naznačuje, že Panny jsou partnerkami, na které se můžete spolehnout.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Ženy Váhy přitahují svou schopností vytvářet harmonii a klidné prostředí. V jejich společnosti se lidé cítí být sami sebou a přirozeně. Žena narozená ve znamení Vah je spojena s krásou, která vyzařuje klid a vyváženost. Její charisma a elegance jsou okouzlující a s přibývajícím věkem se násobí. Ženy Váhy jsou často vnímány jako inteligentní bytosti s dobrou analytickou schopností. Jejich intelektuální zvědavost a schopnost vést inteligentní konverzace jsou pro ostatní přitažlivé.

Štír (24.10. - 22.11.)

Tajemno, které vyzařuje ze Štírek, přispívá k zvláštnímu druhu půvabu. Mají pronikavý, intenzivní pohled, který přitahuje pozornost. Jejich dovednost komunikovat beze slov je velkolepá. Ženy ve znamení Štíra mohou být velmi elegantní a vkusné ve svém oblékání a výběru šperků. Umí dodat svému vzhledu i po padesátce zvláštní tajemnou krásu, které muži neodolají a kterou jim ostatní ženy závidí.

Související články

Zdroj: www.migliorblog.it, www.astrotalk.com