Beran (21.3. - 20.4.)

Možná se vám bude zdát překvapivé, že do tohoto seznamu patří muži narození ve znamení Berana. Mají totiž jednu zvláštní vlastnost, a to, že si často neuvědomují kdo jsou a kde jsou. Není to v žádném případě záměrné.

Někdy je přepadne zvláštní pocit a chovají se nepatřičně, ocitnou se v nějakém snu, bludu či představě. Často se například projevují jako puberťáci a nechají se vést čistě jen svými emocemi.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Muži narození ve znamení Blíženců jsou známí svým zvláštním chováním, které způsobují dvě rozdílné osobnosti v jejich duši. Často se tak ocitají ve svých fantaziích, lžích a snech. I když jsou přirozeně inteligentní, někdy se dostávají do situací, kdy ignorují fakta a věří svým fantaziím.

Kvůli svému snění se nedokážou soustředit na svou práci. Často sní o dokonalém životě, skvělé práci, bohatství a perfektním partnerovi. Bohužel pro lepší život nedokáží ve skutečnosti nic moc udělat, a tak zůstávají jen u představ a fantazií.

Rak (22.6. - 22.7.)

Muži Raci mají svou tvrdou skořápku, ze které jen tak nevylézají, protože nechtějí čelit realitě okolního světa. Ve světě snů a fantazie je jim přece tak útulně a hezky. Tyto muže ovládá Měsíc, jsou tedy velmi intuitivní. Těžko se soustředí na jednu věc, kolem nich je totiž spoustu dalších okolností, které si žádají pozornost.

Velmi je to zmáhá, a tak raději unikají zpět do své skořápky a dělají to, co umí nejlépe - nechávají se unášet svými sny. V nich mohou být kýmkoliv chtějí, mohou si splnit každé přání. Bohužel do světa snů unikají tak často, že promeškají příležitost proměnit je ve skutečnost.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Největší snílci zvěrokruhu jsou Ryby. O těchto mužích se ví, že žijí svůj druhý život někde mezi nebem a zemí. Často se straní společnosti, vyhovuje jim oddávat se svým fantaziím. Díky tomu vynikají v umění a v jiných kreativních povoláních.

Díky své představivosti vynikají v oborech jako je literatura či žurnalistika. Někdy bývají otravní tím, že se doslova vypnou a nevnímají své okolí, ale jim to nevadí. Čím jsou starší, tím více potřebují unikat do svého vytvořeného světa. Unikají jim tak často i zajímavé životní příležitosti.

Související články

Zdroje: astrotalk.com, metropolitangirls.com