Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnáři vedou na plné čáře, pokud jde o nejinteligentnější znamení zvěrokruhu. Kromě pouhých knižních znalostí jsou známí svým talentem vidět věci, které ostatním obvykle unikají. Jsou jako šachoví mistři, kteří dokážou předvídat pohyby svých protivníků několik tahů dopředu. Jejich analytické schopnosti jsou neocenitelné v mnoha oblastech života, od řešení komplexních problémů až po rozhodování v každodenním životě.

Panna (23.8. - 22.9.)

Víte o nich jako o perfekcionistech, ale když se nad tím zamyslíte, Panny jsou obdařeny neomylným smyslem pro logiku a praktičnost, který je ve spojení s jejich nepopiratelným smyslem pro detail činí jedno z nejmoudřejších znamení.

Štír (24.10. - 22.11.)

Štír je pravděpodobně první osobou, které zavoláte, když chcete vědět, zda se váš bývalý schází s někým novým. Je to největší odborník na čtení lidí, vidění přetvářky a předstírání. Neexistuje nic, z čeho by měli větší radost než vědomí, že existuje záhada, kterou je třeba vyřešit. Štíři jsou často považováni za nejlepší detektivy zvěrokruhu, protože jsou schopni dostat se k jádru věci a odhalit pravdu.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci, znamení, které se učí nejrychleji ze všech. Jsou často považováni za nejkomunikativnější znamení zvěrokruhu. Jejich schopnost adaptovat se snadno na různé situace, je záviděníhodná. Neustále nasávají informace jako houby, zpracovávají je a pak je používají k vytváření nových myšlenek a konceptů.

Nejinteligentnější znamení zvěrokruhu:

1. Vodnář
2. Panna
3. Štír
4. Blíženci
5. Kozoroh
6. Váhy
7. Ryby
8. Býk
9. Střelec
10. Lev
11. Rak
12. Beran

Související články

Zdroj: vogue.in