Beran (21.3. - 20.4.)

Na první pohled se může zdát, že Beran, první znamení zvěrokruhu, je nejhloupější. Beran je impulzivní jedinec a někdy jedná opravdu zbrkle, což může vést k nepromyšleným rozhodnutím. Ale nezaměňujte impulzivitu za hloupost. Beranovo odhodlání a neúnavná energie mu často umožní uspět tam, kde jiní selhávají.

Rak (22.6. - 22.7.)

Dalším znamením, které může působit jako hloupé, je Rak. Raci jsou citliví a empatičtí. Často se nechávají unášet svými emocemi, což může někdy vést k nelogickým rozhodnutím. Ale opět, nezaměňujte emocionalitu za hloupost. Rakova schopnost cítit a porozumět emocím ostatních je cenným darem, který mnoho lidí postrádá.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lev je znamení, které je plné paradoxů. Na jedné straně je plný hrdosti a touhy být středem pozornosti, na druhé straně je plný velkorysosti a odvahy. Působí často arogantně a domýšlivě, což může vést k chybnému úsudku. Ve skutečnosti je to hluboce přemýšlející a strategická šelma. Má schopnost přizpůsobit se nejrůznějším situacím a neustále se učí.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelci jsou známí svou láskou k dobrodružství a touhou po svobodě, což může vést k tomu, že jsou vnímáni jako nezodpovědní nebo nedbalí. Ale opět, jejich odvaha zkoumat neznámé a touha po poznání je to, co dělá Střelce jedinečnými.

Nejméně inteligentní znamení zvěrokruhu:

1. Beran
2. Rak
3. Lev
4. Střelec
5. Býk
6. Ryby
7. Váhy
8. Kozoroh
9. Blíženci
10. Štír
11. Panna
12. Vodnář

Související články

Zdroj: express.co.uk