Býk (21.4. - 21.5.)

Zemité znamení Býk má hluboký smysl pro estetiku. Býci se nezaleknou štítku s cenou, pokud to znamená, že jejich šatník bude odrážet jejich touhu po komfortu a kvalitě. Žena narozená v Býku se může proměnit v bohyni šatů, zatímco muž Býk dodává svému obleku šmrnc tím pravým manžetovým knoflíčkem. Pro Býky není móda hobby, je to umění investovat do sebe.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci, ty milé, nepředvídatelné duše. Jejich šatník je jako paleta malíře – rozmanitá a stále připravená změnit se podle nálady. Blíženci jsou mistři v okamžitém přizpůsobení se situacím a jejich adaptabilita jim umožňuje být vždy o krok napřed. Jejich šatník je živoucím důkazem, že měnit se znamená žít. Ohromují svou hrou barev a odvážných střihů, které vykreslují mapu jejich neustálé touhy po novém a vzrušujícím.

Lev (23.7. - 22.8.)

Každý outfit Lvů a Lvic je jako sluneční paprsek – jasný, teplý a zářivý. Kudy chodí, tam přitahují pozornost. Pro Lva „více je více“ a jejich oblečení to skvěle odráží. S láskou k dramatickým vstupům se jejich šatník skládá z kusů, které slibují otáčení hlav a šeptání obdivu.

Panna (23.8. - 22.9.)

Panny jsou ty, kdo vědí, že ďábel tkví v detailech. Jejich přístup k módě je analytický, promyšlený a vždy se zaměřením na kvalitu. Nečekejte, že Pannu chytíte v pasti nejnovějšího trendu, který za pár týdnů vyprchá. Ne, jejich šatník je ateliérem nadčasovosti a elegance.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy, ovládané Venuší, jsou jako živé sochy – mají vrozené pochopení pro rovnováhu a harmonii v módě. Nezáleží na tom, zda se jedná o neformální večeři nebo gala večer, Váhy ví, jak uchvátit svým bezchybným smyslem pro styl.

Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři jsou známí svou loajalitou, a to platí i pro jejich módní vyjádření. Jejich styl může být jakýkoliv, ale vždy je autentický a odvážný. Když Štír zvolí módní cestu, jde po ní s neotřesitelnou důvěrou.

Hvězdy nám mohou napovědět mnohem více, než jsme si kdy mysleli. Příště, když budete mít dilema, jestli jít večer ven jako gotická královna nebo vypadat jako reklama na jarní kolekci, vzpomeňte si na svého zvěrokruhového průvodce a nechte ho, ať vám pomůže najít cestu.

Související články

Zdroj: bestlifeonline.com