Býk (21.4. - 21.5.)

„Pokud chcete muže, který je jako skála, hledejte muže Býka,“ se říká. Býk je pevný a zásadový člověk, na kterého je spolehnutí. Je tím, co ženy hledají, pokud chtějí muže, který je bude chránit, milovat a ctít po zbytek jejich dnů. S láskou vytvoří pro svou partnerku bezpečný domov a bude věrnou oporou ve všech oblastech života.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Ženu, která má za muže Střelce, budou doma čekat romantické večeře při svíčkách a ty malé drobné radosti, které dělají vztah vztahem. Jsou to laskaví a pozitivní muži, kteří milují celým svým srdcem. Jejich otevřený a dobrodružný přístup k životu může přinášet radost a vzrušení do vztahu.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Muži narození ve znamení Kozoroha jsou často považováni za zodpovědné a péči o svou partnerku berou velmi vážně. Jsou ochotni a schopni pečovat o své partnerky jak finančně, tak emocionálně, což může být pro ženy velmi uklidňující. Jejich zájem o stabilitu a zabezpečení vytváří pevný základ pro vztah.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Muži Ryby mají pověst citlivých a romantických partnerů, kteří se věnují jak finančním aspektům vztahu, tak péči o své partnerky. Jejich oddanost a touha těšit své partnerky může být pro mnoho žen velmi přitažlivá. Muži v Rybách se snaží vyjádřit svou náklonnost různými způsoby jako jsou květiny, romantické večeře, ale i vášeň v ložnici. Jsou ochotni investovat čas a energii do vytváření romantického a uspokojivého vztahu.

Související články

Zdroj: www.timesofindia.indiatime.com, www.timesnownews.com