Rak (22.6. - 22.7.)

Ty, které věří, že mají vrozený talent pro mateřství a rodinný život, jsou ženy ve znamení Raka. Na děti Račic čeká doma bezpečné útočiště plné tepla a porozumění. Někdy se říká, že ženy v Raku mají silnou mateřskou intuici a dokážou často předvídat potřeby svých dětí i vnoučat.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lví matka nebo babička vládne své domácnosti pevnou rukou. Její děti či vnoučata se od ní naučí respektovat pravidla a budou mít silné sebevědomí, které jim pomůže při budování jejich zářivé budoucnosti. Lvice jsou plné energie a entuziasmu, aktivně se zapojují do koníčků svých dětí, aby mohly ukázat, jak jsou na své potomky hrdé.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy jsou vyrovnané a schopné řešit konflikty v rodině s diplomacií a empatií. Snaží se najít spravedlivá řešení a učí své děti nebo vnoučata komunikovat a vyrovnávat neshody.
Jsou to liberální matky, které svým dětem dávají dostatek svobody k prozkoumávání světa a objevování vlastní identity. Zároveň však vedou své děti i vnoučata k zodpovědnosti a vychování.

Štír (24.10. - 22.11.)

Ženy narozené ve znamení Štíra jsou často považovány za silné a odhodlané matky. Jsou schopny čelit obtížným situacím s rozhodností. Matky Štírky umí stanovovat jasné hranice a učí své děti a později i vnoučata, co je správné a co není. Mají vysoké nároky na chování a etiku. Rodina je pro ně na prvním místě. Jsou velmi oddané a věnují svým dětem či vnoučatům mnoho lásky a péče.

Související články

Zdroj: www.citymagaziny.si, www.yourtango.com