Představte si, že hledáte klíč, který otevírá dveře k vašemu srdci. Nejen tak ledajaký klíč, ale ten pravý, co zapadne do zámku vaší duše s takovou přesností, že z toho mrazí. Astrologie nám naznačuje, že v moři lidských duší jsou hvězdná znamení, která jsou předurčena najít se a splynout v harmonický celek, jako dvě poloviny starověkého amuletu.

1. Vodnář a Panna

Na první pohled může být spojení mezi vzdušným Vodnářem a zemskou Pannou považováno za něco nepravděpodobného. Avšak, jak říká staré přísloví, protiklady se přitahují, a tito dva to umí zvládnout s noblesou. Vodnář je jakýmsi kosmickým snílkem, který s hlavou v oblacích těží z logiky a praktičnosti své partnerské Panny. Společně tvoří tým, který je více zaměřen na stálost než na dramatické scény, a který dokáže přeměnit každý každodenní moment v něco výjimečného.

2. Lev a Váhy

Když se spojí ohnivý Lev se vzdušnými Váhami, vzniká duet, který by mohl rozzářit nejtemnější noční oblohu. Lev přináší do vztahu oheň a vášeň, zatímco Váhy vyvažují jeho záři tím, že přidávají lehkost a harmonii. Je to jako tanec dvou plamenů, které spolu tvoří ohňostroj emocí a vzájemného obdivu. Jejich vztah je jako oslava života, vzdělání a pohody.

3. Štír a Býk

Spojení mezi vodním Štírem a zemským Býkem je jako základy domu postavené na skále – pevné, bezpečné a spolehlivé. Obě znamení mají silnou potřebu po emocionální a fyzické blízkosti, což činí jejich vztah neuvěřitelně hlubokým a intenzivním. Jejich láska je jako vinice, která s každým rokem dozrává a nabírá na síle a kvalitě.

Býk (21.4. - 21.5.)
Lev (23.7. - 22.8.)
Panna (23.8. - 22.9.)
Váhy (23.9. - 23.10.)
Štír (24.10. - 22.11.)
Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vy, kteří hledáte svou druhou polovičku nebo vy, kteří již po svém boku máte svého partnera – věříte na vesmírnou sílu, které nás vede k navázání spojení, jež je mnohem hlubší než pouhá fyzická přitažlivost? Nebo jste překonali hvězdné předpovědi a našli jste lásku na místech, kde by ji astrologie nikdy nehledala? Láska, ať už je zapsaná ve hvězdách nebo ne, je to nejkrásnější dobrodružství, na které se můžeme v životě vydat.

Související články

Zdroj: themindsjournal.com