Blíženci (22.5. - 21.6.)

Bezstarostné a živé duše, to jsou ženy Blíženci. Každé ráno je pro ně nový den, nová radost, nové zážitky. Jejich optimistický přístup k životu nedovoluje, aby se litovaly nebo si dokola připomínaly staré křivdy.

Je inspirující vidět, jak se Blíženci snaží žít život bez stresu. Vládnoucí planeta Merkur jim přináší komunikační schopnosti, intelekt a zvídavost, což odpovídá živé a komunikativní povaze těchto žen.

Rak (22.6. - 22.7.)

Ženy v Raku jsou mistryně soucitu a empatie. Jsou to ty, které dokáží pochopit pocity a únavu ostatních. Podrží člověka, když se cítí zrovna vyčerpaně a podpoří každého, kdo se potřebuje vybrečet.

Jejich citlivý charakter je činí jedním z nejlepších přátel, jakého by si člověk mohl přát. Ženy narozené v tomto znamení jsou známé svou loajalitou a oddaností vůči svým partnerům.

Lev (23.7. - 22.8.)

Ženy ve Lvu jsou bojovnice, které se nebojí stát si za svými přesvědčeními a nebojí se být samy sebou. Mohou působit panovačně, ale mají velké srdce a do svého lvího objetí lidi rády zahrnou. Svůj život drží pevně ve svých rukou, nevpustí do něj žádnou negativitu nebo zahořklost. Vědí, že odpouštět je totiž lidské.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Ženy ve Vodnáři jsou známé svým klidným a praktickým přístupem k řešení problémů. Jsou to ženy, které vždy hledají moudré a trpělivé řešení, jak se vyhnout konfliktům. Jejich náruč je vždy otevřená a málokdy očekávají něco na oplátku. Přátelé těchto žen vědí, že za nimi mohou vždy přijít pro jejich upřímný a často originální názor a že je na Vodnářky spolehnutí.

Související články

Zdroj: idnes.cz, timesofindia.indiatimes.com