Býk (21.4. - 21.5.)

Schopnost opravdu si užívat volný čas, nechat svůj mozek odpočívat a tělo se regenerovat, to je disciplína žen narozených ve znamení Býka. Umí dokonale přijmout pomalé tempo života a vychutnat si jednoduché radosti. Žijí v přítomném okamžiku, teď a tady.

Být Býkem není tak úplně jen o lenosti. Je to o tom umět žít život plnými doušky, umět se zastavit a nasát vůni květin. Umět se naladit na rytmus přírody a žít v souladu s ní, umět najít radost v jednoduchých věcech, jako je teplé slunce na tváři, chutný pokrm nebo příjemná kniha.

Rak (22.6. - 22.7.)

Jestli někdo umí dovést umění lenošení na mistrovskou úroveň, jsou to ženy narozené v Raku. Je pro ně čirá blaženost, když si můžou sednout v klidu s dobrou knížkou a kávou nebo když můžou trávit čas se svou rodinou.

Útěchu hledají ve svých domovech, svých pevných skrýších, která je chrání. Tady mohou nerušeně čerpat energii a pečovat o sebe. To je důvod, proč je tak často najdeme v klidném prostředí, obklopené svými oblíbenými věcmi, ponořené do hlubokých myšlenek nebo oddávající se nějaké relaxační aktivitě. Je to pro ně způsob, jak se napojit na své vnitřní já.

Lev (23.7. - 22.8.)

Umění vyhřívat se na slunci a nic nedělat se stylem sobě vlastním, to je dovednost žen ve Lvu. Lenost Lvice není projev lhostejnosti nebo zahálky, ale je spíše projevem sebelásky a sebeúcty. Tyto ženy si dopřávají relaxaci, protože chápou důležitost rovnováhy mezi prací a zábavou. Vědí, jak a kdy je potřeba dobít baterie života. A to je něco, co bychom si měli všichni vzít k srdci.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Vymažte stres ze svého života, jako to umí jen Váhy, mistryně klidu a míru. V hloubi duše jsme všichni Váhy. Ať už jsme narozené pod jiným znamením, všechno, co potřebujeme k tomu, abychom dosáhly rovnováhy a harmonie ve svém životě, je schopnost poslouchat a rozumět tomu, co nám říká tělo a mysl a co nás učí ženy narozené ve znamení Vah.

Protože, jak už to u vzdušných znamení bývá, Váhy nejsou jen o rovnováze a klidu. Jsou o schopnosti vytvářet krásu, o schopnosti najít rovnováhu mezi prací a zábavou a o tom, jak si užít volný čas tak, aby nás naplňoval a dodával nám pocit pohody.

Související články