Beran (21.3. - 20.4.)

Berani jsou plni energie a nadšení a rádi se pouští do nových výzev. Nicméně mohou mít tendenci být impulzivní a někdy si brát na sebe více, než zvládnou. Chybí jim jakýkoliv plán, jejich rozhodnutí jsou nepředvídatelná a jejich zbrklost vede k nepromyšleným akcím. Jedinci v tomto znamení by měli pravidelně provádět sebereflexi a zvažovat své cíle a priority, protože díky tomu často nejsou schopni dokončit úkol nebo dodržet závazek.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci jsou skutečně známí svou dvojí povahou a mohou v některých situacích být vnímáni jako nepředvídatelní. Jejich adaptabilita, rychlá mysl, vtip a šarm jsou pozitivními aspekty jejich osobnosti, ale zároveň často mění názory, zájmy i plány, což může být pro ostatní matoucí.
Vztahy se svým okolí si komplikují tím, že jsou náladoví a jejich emoce se mění rychlostí blesku. Svou rychlou řečí a energií vnáší chaos do různých situací a lidé jim pak nerozumí.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelci milují svou svobodu, touží po nových zážitcích a jsou známí svou dobrodružnou povahou. Na první pohled působí jako vzrušující společníci, ale často očekávají, že budete respektovat jejich potřebu nezávislosti. Jsou zahleděni do sebe, a jednají jako neřízené střely. Reagují impulzivně a rychle se rozhodují, což zahrnuje i časté porušení závazků. Je důležité, aby si tito jedinci byli vědomi následků svých rozhodnutí a snažili se zlepšit svou schopnost plnit sliby.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Když potkáte člověka, který chce měnit svět, je to zaručeně Vodnář. Jejich vizionářství a touha stvořit lepší budoucnost pro všechny je obdivuhodná, ale zároveň je pro ně obtížné vyrovnat se s každodenními závazky a praktickými aspekty života. Vodnáři by si měli určit, které projekty a cíle jsou pro ně nejdůležitější a soustředit se na ně. Tím zajistí, že budou schopni plnit své sliby.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Citlivé a zasněné Ryby mohou působit nespolehlivě právě proto, že ztrácí pojem o čase a o svých povinnostech. Trvá jim, než se rozhodnou, protože bývají zmatené a neumí zaujmout jasné stanovisko. Je důležité jim dát prostor pro zvažování věcí. Mohou se zdát opatrné, protože se snaží vyhýbat problémům nebo konfliktům. To může vést k tomu, že se vyhýbají přímým rozhodnutím. Ryby jsou nejméně důvěryhodné znamení.

Související články

Zdroj: www.timesofindia.indiatimes.com, www.astrotalk.com