Blíženci (22.5. - 21.6.)

Přizpůsobivost je jednou z hlavních vlastností všech žen narozených ve znamení Blíženců. Nechají si všechno líbit, mají několik stránek osobnosti a dokáží se hravě přizpůsobit jak nejrůznějším situacím, tak lidem kolem sebe.

Jsou jako chameleoni a nevadí jim ani nové situace, umí se v nich rychle rozkoukat a splynout s davem. Bohužel tak značně upozaďují své skutečné potřeby a sny, v podstatě často žijí životy jiných lidí.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Ženy narozené ve znamení Vah jsou další nejflexibilnější znamení zvěrokruhu. Nikdy se neumí rychle rozhodnout, tak dlouho váhají, až za ně rozhodně někdo jiný. U manželek Vah je to většinou jejich manžel.

Váhy se tak často dostávají do stavu, kdy za ně v podstatě ve všech důležitých otázkách a situacích má poslední slovo jejich muž. Nežijí tak moc svůj vysněný život. Nesnášejí konflikty a hádky, a tak se raději podvolí někomu jinému a dokonale se přizpůsobí.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Ženy zrozené ve Střelci patří také do této skupiny. Rády zažívají stále nová a nová dobrodružství, potkávají se s novými lidmi a ocitají se poprvé v nejrůznějších životních situacích. To vyžaduje absolutní přizpůsobivost.

Bohužel jsou flexibilní i v momentech, kdy nejsou spokojené nebo šťastné. Raději, než aby se hádaly a bojovaly za své názory a pocity, nechají si všechno líbit. Často se o nich říká, že vydrží skoro všechno a mohli byste jim na zádech dříví štípat.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Vždycky plavou s proudem, říká se o Rybách, a platí to i o ženách narozených v tomto znamení. Ať se ocitnou v jakýchkoli vodách, vždycky bez újmy proplují a nic se jim nestane. Přizpůsobí se jakýmkoliv situacím, budou se cítit pohodlně v jakémkoli prostředí.

Tak jednoduché a pohodové to však není ani v případě Ryb. Nechají si líbit až příliš, zejména od mužů manipulátorů, kteří si s nimi dělají, co chtějí. A tak mohou ženy Ryby působit jako bezduché osoby bez vlastního názoru.

Související články

Zdroje: metropolitangirls.com, astrotalk.com