Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři jsou vášniví a jejich energie je schopna pohltit celou místnost. Ale pozor, pořád je to vodní znamení, i když se to podle temperamentu možná nezdá. Vodní znamení celkově oplývají silnou intuicí.

Lidé narozeni ve znamení Štíra intuici neomylně využívají zejména, aby poznali, jestli je někdo vodí za nos. Je to zkrátka lidský detektor lži. Důvěra je pro ně totiž nesmírně důležitá, a když vytuší, že osoby v jejich okolí nejsou upřímné, můžete čekat hotové peklo na zemi.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy jsou znamení, kterým záleží na harmonii, jsou velmi inteligentní a perfekcionistické. Pečlivě analyzují každou situaci a vyhodnotí všechny potenciální výsledky.

Jsou jako lidská intuitivní kalkulačka. Lidé narozeni v tomto znamení vždy vědí, co se stane. Naslouchejte jim a s jejich radou nemůžete šlápnout vedle.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Lidé narozeni ve znamení Ryb mají bujnou představivost a jsou kreativní. Vládnou svou fantazií a často mají hlavu v oblacích, než aby se věnovali realitě a stáli pevně na zemi. Ryby však mají jednu neobvyklou schopnost a to neuvěřitelně silnou intuici a hlubokou empatii.

Tyto jejich dvě přednosti jim dovolují takřka předpovídat budoucnost. Jejich předtuchy jsou z největší části pravdivé. Vytuší jak dobrou, tak špatnou situaci. Když se vám svěří se svou vizí, věřte jim.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Ambice, zisk, seberealizace na prvním místě. Takové je znamení Kozoroha. Kozorohům cestu k úspěchu nezametala pouze náhoda. Ač se to může zdát šokující, je to velmi intuitivní znamení.

Své vize úspěšné budoucnosti umí perfektně zrealizovat a než cokoliv udělá, svůj krok intuitivně promyslí. Jelikož Kozorohům záleží, aby je lidé viděli v co nejlepším světle, dávejte si pozor. Poznají totiž, když jim předstíráte sympatie a vodíte je za nos.

Související články

Zdroje: www.zeny.cz, linkcoordinamentouniversitario.it