Štír (24.10. - 22.11.)

Lidé narození ve znamení Štíra jsou tajemní a náladoví, nechávají si své názory pro sebe, proto může být pro mnohé překvapením, že patří do tohoto žebříčku. Štíři jsou skutečně silnými osobnostmi, jejich energie spočívá v tom, že nemusejí hlasitě dávat najevo svou přítomnost.

Stačí, když vstoupí do místnosti, a okamžitě pocítíte jejich energii. Většina zraků se obrátí právě na ně. Bývají okouzlující svým vzhledem, jsou elegantní, netradiční a zajímaví. Jejich aura je skutečně mocná.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Je velmi obtížné konkurovat energetickým vibracím lidem narozeným v Blížencích. Mají obrovskou vitalitu, patří mezi nejspolečenštější znamení a říká se, že toto znamení má energii dvou lidí. Neustále mluví, vypráví, baví ostatní. Jsou stále někde ve víru dění, cestují, navštěvují akce, kde bývá hodně lidí.

Jejich osobnost dokáže okouzlit kohokoli, jsou jako chameleoni, kteří se přizpůsobí jakémukoli prostředí, nikde se necítí nepatřičně. Kdekoli se ocitnou, jsou tam jako doma. Lidé jim závidí jejich výřečnost a přirozenost.

Beran (21.3. - 20.4.)

Osobnost Beranů astrologové přirovnávají k petardám, které vám někdo odpálí přímo u hlavy. Není možné přehlédnout jejich sebevědomí a sílu, kterou v sobě ukrývají. Tohle znamení se narodilo s takovou porcí energie, že je každý den ráno připraveno ji ze sebe vydat, vyrazit na cestu, vrhnout se do těžké práce.

Taková osobnost však každému nemusí vyhovovat, vedle Berana totiž vždycky vyniknou vaše špatné vlastnosti nebo nedokonalosti. Tito lidé se také vždy hlasitě projevují, dávají najevo svou přítomnost, chtějí být vidět a slyšet vždy a všude. Jsou také nejstatečnějším znamením zvěrokruhu. Riskují tam, kam by ostatní nestrčili ani nos.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lidé narození ve znamení Lva potřebují neustálou pozornost a doslova vás sežerou zaživa, když jim ukradnete jejich místo pod září reflektorů. Kamkoli vstoupí, musí být středem zájmu všech, a když ji náhodou nedostanou hned, dokáží předvést tak dramatickou show, že se jich chtě nechtě všichni všimnou.

Toto ohnivé znamení je ovládáno Sluncem a zář jejich osobnosti vás může i oslepit. Lidé Lvy milují i nenávidí, přesto je nikdy nepřehlédnou. Lvi patří právem mezi znamení s nejsilnější osobností.

Související články

Zdroje: bestlifeonline.com, astrotalk.com