Beran (21.3. - 20.4.)

Berani, připravte se na vzestup. V roce 2024 se všechny vaše cíle mohou stát skutečností. Váš plamenný duch a neústupná odvaha vás posunou na vrchol. V roce 2024 vás čeká rok plný radosti, úspěchů a šťastných náhod. Ale pamatujte, tlumený plamen nedokáže rozsvítit místnost. Protože kdo chce zapalovat, musí hořet.

Letošní sezóna Berana doprovází zatmění Měsíce, které nabije váš sektor vztahů 25. března, následované zatměním Slunce v Beranu 8. dubna. Toto je vaše zelené světlo z vesmíru. Je čas pustit to, co vám brání v plném rozvoji vašeho pravého já.

Berani, rok 2024 je váš rok. Je na čase přijmout svou sílu, objevit své pravé já a ovládnout svůj osud. Nechejte své hvězdy být vaším průvodcem a nikdy nezapomeňte, že jste úžasní takoví, jací jste.

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci, váš rok bude plný lásky. Vaše trpělivost a oddanost vás odmění hlubokými a smyslnými vztahy, které obohatí váš život. Připravte se na palčivé dotyky, vzrušující setkání a hluboké pohledy do očí. Nezapomeňte, láska je jako zahrada. Musíte ji zalévat a pečovat o ni, aby kvetla.

V roce 2024 jako kdyby váš profesní život procházel metamorfózou, jako když se z larvy stává fascinující motýl. Připravte se na to, že vaše hluboké kariérní odhodlání vám umožní mít obrovský dopad na svět. Možná se někteří z vás dokonce rozhodnou přehodnotit svůj každodenní rozvrh právě v době, kdy 25. března proběhne zatmění Měsíce ve Váhách. Jako byste se probouzeli z hibernace a chtěli maximalizovat svůj potenciál a stát se ještě energičtější a výkonnější.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci, váš rok bude plný nových možností. Vaše otevřenost a pružnost vás dovedou na neznámá místa, setkáte se s novými lidmi a objevíte nové myšlenky. Váš rok bude plný vzrušení a dobrodružství. Ale pamatujte, každá příležitost je jako dveře. Musíte je otevřít, abyste viděl, co se skrývá na druhé straně.

Rok 2024 bude pro vás plný změn a nových projektů. Slunce se konečně rozhodlo poskytnout vám energii, kterou potřebujete k realizaci těchto projektů. Dne 14. února se Mars připojí k Plutu a vdechne do vašeho života novou, vzrušující energii. Kdo ví, možná se vám podaří přesměrovat svou energii na něco, co má pro vás hlubší smysl a co pro vás znamená lásku.

S Plutem, Marsem a Jupiterem na vaší straně je to rok, kdy můžete dosáhnout všeho, po čem toužíte. Užijte si ho!

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

A konečně Kozorozi, váš rok bude plný osobního růstu. Vaše odhodlanost a cílevědomost vás posunou vpřed na cestě. V roce 2024 se naučíte novým dovednostem, objevíte nové talenty a objevíte nové stránky své osobnosti. Ale nezapomeňte, růst je jako cesta na horu. Může být náročný, ale výhled z vrcholu stojí za to.

Šťastný Jupiter spojí své síly s Uranem prostřednictvím vašeho pátého domu lásky, kreativity a sebevyjádření 4. března. Co to znamená? Připravte se vymyslet něco divoce nekonvenčního a nového ve vašem životě. Mohla by vás potkat nečekaná příležitost k milostnému vztahu.

Takže, Kozorozi, připravte se na to, že přichází váš rok. Rok napěchovaný láskou, kreativitou a nekonečnou energií.

Související články

Zdroj: stylecaster.com