Úplněk v Raku bude přesně 27. prosince 2023 v 01:32.

Beran (21.3. - 20.4.)

Prosincový úplněk může být pro Berany dobou, kdy se zaměří na osobní a emocionální rovnováhu. Mohou se objevit nové myšlenky a postoje, které mohou ovlivnit jejich vztahy a cíle. Rovněž by mohli cítit posilování své vnitřní síly a odhodlání.

Býk (21.4. - 21.5.)

Prosincový úplněk bude pro Býky obdobím zaměřeným na osobní růst a finance. Mohou se objevit nové příležitosti v oblasti kariéry nebo finančních investic, a to by mohlo mít vliv na jejich celkový směr a stability.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci mohou v prosinci zažívat větší důraz na komunikaci, myšlení a sociální interakce. Mohou se objevit příležitosti ke sdílení myšlenek a názorů s ostatními. Je možné, že se bude zdůrazňovat i flexibilita a adaptabilita, což by mohlo být klíčové pro úspěch v různých situacích.

Rak (22.6. - 22.7.)

Rakům prosinec přináší zvýšenou citlivost na rodinné záležitosti a vztahy. Je to čas, kdy se mohou zvýšit emoce spojené s domovem a blízkými lidmi. Raci mohou cítit silnější potřebu spojení a péče o své blízké.

Lev (23.7. - 22.8.)

Úplněk 27. prosince přináší Lvům potřebu zdůraznění osobní expresivity, kreativity a sebedůvěry. Mohou cítit touhu vyjádřit svou individualitu a být ve středu pozornosti. Toto období může být vhodné pro umělecké projekty, romantiku a projevování vlastních názorů.

Panna (23.8. - 22.9.)

Prosincový úplněk je pro Panny obdobím, kdy se mohou zaměřit na efektivní plánování a zvládání svých úkolů. Panny by mohly také cítit potřebu péče o své zdraví a pohodu.

Váhy (23.9. - 23.10.)

V prosinci mohou Váhy zaměřit svou pozornost na mezilidské vztahy, estetiku a rovnováhu. Bude to období, kdy budou Váhy intenzivněji cítit potřebu harmonie ve svém okolí. Hledání estetických zážitků, věnování se umění nebo aktivní práce na posílení svých vztahů budou klíčovými prvky této fáze.

Štír (24.10. - 22.11.)

Prosinec bude pro Štíry o rozvíjení intenzivních emocí, transformace a odhalování skrytých pravd. Během tohoto času by Štíři mohli čelit výzvám a nacházet příležitosti spojené s hlubokými citovými prožitky. Zároveň pro ně může být inspirativní hledání hlubšího smyslu a významu života.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Touha po dobrodružství, rozšiřování svých obzorů a hledání hlubšího smyslu života, tak bude vypadat prosincová nálada Střelců. Během tohoto období by Střelci mohli pociťovat motivaci k průzkumu nových možností, a to nejen v rámci fyzických cestování, ale také v oblasti osobního a duševního rozvoje.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Poslední dny v roce 2023 budou mít Kozorozi potřebu zdůrazňovat svou praktičnost, cit pro plánování a dosahování dlouhodobých cílů. Kozorozi v tomto čase budou cítit nutkání precizně naplánovat volný čas a dovolenou pro rok 2024 a budou vymýšlet strategii pro budování svého osobního i profesního života v novém roce.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Prosincový úplněk umocní Vodnářovu touhu po nezávislosti a rozvíjení myšlení mimo konvenční rámce. V této fázi by Vodnáři mohli nalézat motivaci v hledání nových myšlenkových směrů, podporování změn a prosazování své jedinečné vize. Sedněte si, Vodnáři, a sepište si plán pro rok 2024.

Ryby (21.2. - 20.3.)

V průběhu prosince se pro Ryby otevírá čas, kdy intuice a kreativní vyjádření zaujímají hlavní roli. Toto období je pro ně příležitostí k hlubšímu propojení s vlastními emocemi a k otevření vnitřního světa. Ryby mohou pociťovat silnější potřebu projevit svou jedinečnou kreativitu a citlivost, což může být nesmírně inspirativní. Je to čas, kdy se mohou ponořit do tvůrčího procesu a nalézt hlubokou spokojenost v projevu svých vlastních jedinečných výrazů.

Související články

Zdroj: spektrumzdravi.cz