Beran (21.3. - 20.4.)

Lidé ve znamení Berana bývají značně agresivní, zejména pokud jdou za svým cílem. Bývají i panovační, dokud nedosáhnou toho, co si předsevzali. Někdy se jejich vznětlivé chování nedá vystát.

Býk (21.4. - 21.5.)

Nejhorší vlastností lidí narozených v Býku je jejich tvrdohlavost. Nerespektují jiný názor, nechtějí o ničem diskutovat. Tvrdí, že mají vždy pravdu. Z tohoto důvodu s nimi není možné vést smysluplnou debatu, jejich chování ostatní dost vyčerpává.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zrozenci v Blížencích jsou hodně povrchní. Často se řídí tím, co vidí a nejdou hlouběji pod povrch. Přehlíží často to dobré a podstatné. Kvůli této vlastnosti také často naletí podvodníkům.

Rak (22.6. - 22.7.)

Věděli jste, že Raci jsou často hodně manipulativní? Dokáží být totiž hodně přesvědčiví a tuto svou sílu využívají k nejrůznějším záludnostem. Když pak narazí na slabší osoby, dokážou si s nimi hrát tak, jak potřebují. Vůbec je nezajímá, jak se ostatní cítí.

Lev (23.7. - 22.8.)

Nejhorší vlastností osob narozených ve znamení Lva je jejich ješitnost. Lvi se rádi chlubí, milují svůj obraz v zrcadle, a také se rádi poslouchají. Pokud nejsou ve společnosti středem pozornosti, chovají se příšerně.

Panna (23.8. - 22.9.)

O Pannách je známo, že jsou zaměřeny na detaily a chyby. Bývají tak přehnaně kritické. Odsuzují ostatní kvůli drobnostem. Tito lidé jsou navíc příliš tvrdí, a to jak k druhým, tak sami k sobě. Tato vlastnost pak značně narušuje jejich vztahy.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Co ostatní nemají rádi na Vahách? Vyhýbání se konfliktům. Udělají cokoli, aby s nikým nemuseli nic řešit, aby se nemuseli s nikým hádat. To se může zdát jako dobrá vlastnost, ovšem opak je pravdou. Když dojde ke konfrontaci, chovají se jako zbabělci.

Štír (24.10. - 22.11.)

Lidé narození ve znamení Štíra mívají majetnickou povahu. Jsou i hodně žárliví a očekávají, že je ostatní vždy podpoří, i když třeba nemají pravdu. Když s nimi ostatní nesouhlasí, dokáží jim slovně ublížit.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Nejdřív jednají, pak teprve přemýšlejí. Střelci jsou příliš impulzivní, dělají pak chyby a špatná rozhodnutí. Kvůli této vlastnosti se dostávají do nepříjemných situací,

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kdo zná někoho narozeného ve znamení Kozoroha, moc dobře ví, že jejich nejhorší vlastností je arogance. Často jednají nadřazeně a pohrdavě. Kdo nemá možnost poznat jejich pravé já, které bývá velmi citlivé, nesnáší je.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnáři jsou odtažití, často se zdá, že jsou znuděni a nezajímají se o své okolí. Nechápou ostatní, často bývají osamoceni a izolováni. Přátelé s nimi přestávají sdílet své zážitky.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Nejhorší vlastností Ryb je jejich přílišná přecitlivělost. Berou všechno moc osobně, nesnesou žádnou kritiku, i když je míněná dobře. Otravují tím život svým blízkým, ale i kolegům.

Související články

Zdroje: horoskopy.blesk.cz, www.sosyncd.com